Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do poprawki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do poprawki :)

kasiula79 00:09, 16 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Linka wysłałam Ci nr "do buka"
Jak nazywają sie te żurawki na zdjęciu powyżej i jaka jest ich wysokość?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Linka 00:13, 16 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
kasiula79 napisał(a)
Linka wysłałam Ci nr "do buka"
Jak nazywają sie te żurawki na zdjęciu powyżej i jaka jest ich wysokość?

Kasia jutro Ci sprawdze i odpowiem co do wzrostu to w tym sezonie szaleją w głównym wątku dzis dałam chyba tej samej odmiany foty


Kasiu to żurawka Sparkling Burgundy, a przynajmniej taką kupowałam ... ładnie mi rośnie, na słonecznej rabacie bardziej pod czerwień sie wybarwia, natomiast w na rabacie z mniejsza ilością słonka ciemniejsza i jeszcze nie kwitnie. To jej drugi sezon u mnie i teraz mocno sie wykrzewiła, a wysokość to tak w granicach 30cm
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Linka 20:19, 25 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Zapomniałam się pochwalić ale wreszcie upolowałam swojego buka











Rabaty całej jeszcze nie pokazuję bo nie skończona ale roślinki juz prawie wszystkie rosną, pisze prawie bo nie mam jeszcze owsa wieczniezielonego ale zakupiłam na allegro.




Sadząc trzcinniki odkryłam swoja pomyłkę zakupową................. nie wiem jakim trafem znalazły się u mnie Overdam zamiast Avalanche........ dopiero wyjmując z doniczki przeczytałam metkę dokładnie......

Myślicie, że powinnam wymienić??????????............. overdam też ma podobne liście ale rośnie niższy
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
kasiula79 22:03, 25 maj 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Piękne są te Twoje żurawki - ja takich niestety nie spotkałam. Fajnie, że udało się upolować buka - będzie pięknie wyglądać. Ja w swoim jestem zakochana i już kombinuję, gdzie mogłabym jeszcze jednego wsadzić.
A trawek chyba bym nie wymieniała
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Linka 15:05, 29 maj 2012


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
kasiula79 napisał(a)
Piękne są te Twoje żurawki - ja takich niestety nie spotkałam. Fajnie, że udało się upolować buka - będzie pięknie wyglądać. Ja w swoim jestem zakochana i już kombinuję, gdzie mogłabym jeszcze jednego wsadzić.
A trawek chyba bym nie wymieniała


Kasiu a wiesz że ja jakoś nie lubię jak coś mi nie pasi męcze się rozmyslaniami ............. przy tarasie wymieniłam trzmielinę na żółtą bo ciągle mi po głowie chodziło że coś nie tak
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
ewalm 15:26, 29 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
pokaż Linko jak wygląda z niższym trzcinnikiem, z różnych stron
może byc mało widoczny zza świerków, ale zalezy z jakiej odległości i z której strony najczęściej widujesz całą kompozycję,
możesz posadzić i najwyżej wymienić za rok, jeśli uznasz, że nie jest dobrze
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies