Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Martek 10:26, 10 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
justi napisał(a)
Martus ja będę, tylko chcialam z Paulą, dlatego wychodzi "sójkowanie". Miała być w środę, a będzie w czwartek, no i znowu nic nie wiem. Ale niech sobota tak wstępnie zostanie.
Paula kończy inżynierię środowiska na politechnice, praca mgr teraz, jakieś projekty i ma trochę bieganiny. Dlatego tak bardzo jej nie będę katować. Jak pojedzie to super dla mnie, jak nie - to będę sama.

Bardzo się cieszę
Ja całkowicie rozumiem,że wolisz z towarzystwem,sama też nie czuję się komfortowo jak jadę gdzieś dalej
Tak wstępnie z Katarzyną umówiłyśmy się na godz.12:00 -tą ???
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 12:05, 10 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ok. Będę. Daleko nie mam, tylko mi się samej nie chce ruszyć dupska
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Martek 12:27, 10 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
justi napisał(a)
Ok. Będę. Daleko nie mam, tylko mi się samej nie chce ruszyć dupska

Justi mam czasami tak samo bo rzadko spotykam się z nowymi ludźmi.
Męża nie będzie jak wspomniałam,ale akurat na takie okazje nie jest niezbędny,w razie większych zakupów jakich nie planuję może zdąży przed zamknięciem ,pewnie pozwolono by mi przetrzymać zakupy do 18-tej
Zobaczysz damy radę,przez taki czas można poświęcić się i "udać"miłą )))))))))))))))))))))))))
Poznamy się to lepiej będzie nam się pisało ,nie zarzucisz mi,że jestem uszczypliwa przy okazji jakiegoś mojego żarciku )))))))))))))))))))
Tak poważnie chciałam znać twoje zdanie odnośnie przyjazdu bo ja też kończę i nie powinnam opuszczać zajęć,a jeśli to chociaż wiem czemu )))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 12:37, 10 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pali się czy wali muszę przyjechać Oj tam uszczypliwa, najwyżej powiem że się na żartach nie poznałam Ja też dużych zakupów nie planuję, ale może coś mi w oko wpadnie.
Marta Ty mi lepiej sprawdź jakim autobusem tam dojechać, spod wypasionego dworca Pks , znaczy nr. Jak możesz oczywiście.
Jak będę z Paulą to ona wszystko wie co gdzie jeździ. Ale mogę być sama. Prawdopodobnie znowu dziś się z nią nie zobaczę, ach jak ją dorwę to tak szybko nie puszczę
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Martek 12:40, 10 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Sprawdzę tylko nieco później dobrze ?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 12:45, 10 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ok, ja juz lecę obiadek dokończyć. W razie co pisz na prv, albo tu, potem zajrzę
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Martek 14:00, 11 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Justynka kieruj się na Pl.Bychawski lub ul.Dworcową ,lub patrz na rozkład do dworca PKP.
Z tych miejsc blisko siebie będziesz musiała dojść do hali targowej w Parku Ludowym.
Otwórz sobie targi i tam jest taka mapka dojazdowa dla samochodów już o pasażerach MPK nie pomyślano Ale pod halę w większości dojeżdżają tylko trolejbusy,a przez 1000-lecia takie nie jeżdżą .
Dlatego pakuj się we wszystko co zmierza na tu gdzie wypisałam .
Dworcowa,Pl.Bychawski może będzie napisane Dworzec PKP i tam zapytasz o Halę Targową w Parku Ludowym to nie daleko od tych miejsc w sumie na piechotę
Masz komórkę to się skontaktujemy.
Ja jeszcze postaram się o konkretne autobusy 34 chyba ,ale z drugiej strony niż wysiądziesz busem tam po stronie zamku .Też po tej stronie będzie 29 ?Lepiej jednak jedź od tej strony co wysiądziesz.
Wiesz co ale jakbyś wysiadła sobie zaraz za Rondem Krwiodawstwa ....to przechodząc na Al.Racławickie będziesz miała trolejbusy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Eureko O ile bus tędy będzie jechał ,ale zwykle tak jadą .Szczegóły wieczorkiem na pv Linia 151 pod targi
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 14:25, 11 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Bob budowniczy da radę! a raczej ogrodniczy
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
viva 15:55, 11 maj 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Justi, dzięki za podanie linka, fajnie, że się spotkacie, ja zastanawiam się nad wyjazdem, będę tu zaglądać, czy ta sobota to już pewna?
Chciałabym połączyć zwiedzanie targów z zakupami w centrum ogrodniczym na Zęborzyckiej, mają bardzo dobre zaopatrzenie, a potrzebuję drzewka w miejsce wymarzniętych. Nie wiem czy na targach są takowe?
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
justi 22:09, 11 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Viva sobota pewna. O 12 na targach się umówiłyśmy, wpadaj jak możesz. Odnośnie zakupów pytaj Martek lub Kasię WB bo ja jeszcze nie byłam na tych targach.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies