Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

justi 21:38, 07 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Mój M idzie w sobotę do pracy, będę bez autka. Chyba że po mnie przyjedzie jak przytrgam jakies chabazie znowu Jak tylko się z moją Paulinką dogadam dam znać. Jej plan teraz się też często zmienia po już kończy edukację
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Mille 22:51, 07 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Martek napisał(a)

Tam są różne rośliny i jednoroczne,byliny,krzewy ,drzewa owocowe i ozdobne,róże no właściwie wszystko.Ceny nie wiele mniejsze przypuszczam niż na innych wystawach to akurat można porównać z wiedzą Danuty,która bywa na większych wydarzeniach.


Czyli jakie te ceny? Nigdy nie byłam na żadnej wystawie ogrodniczej i nie wiem czego się spodziewać? Intuicja mi podpowiada, ze raczej drożej niż taniej...?
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Martek 02:16, 08 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mille napisał(a)


Tam są różne rośliny i jednoroczne,byliny,krzewy ,drzewa owocowe i ozdobne,róże no właściwie wszystko.Ceny nie wiele mniejsze przypuszczam niż na innych wystawach to akurat można porównać z wiedzą Danuty,która bywa na większych wydarzeniach.


Czyli jakie te ceny? Nigdy nie byłam na żadnej wystawie ogrodniczej i nie wiem czego się spodziewać? Intuicja mi podpowiada, ze raczej drożej niż taniej...?

Niektóre rośliny można dostać nie drogo,a nie znajdzie się ich w sklepach.Naprawdę zależy od dostawców.Przykładowo hosty.Każda inna nie sposób w jednym ogrodniczym znaleźć tyle odmian na raz .Więc pytanie retoryczne warto czy nie warto sprawdzić.Ceny są różne ponieważ wielkość roślin też bywa różnorodna.Najmniejsza hosta 5 zł , 8 zł i wyżej w zależności od odmiany
W zeszłym roku za miejsce zapłaciła nawet kobiecina,żeby sprzedawać swoje byliny .To przecież za śmieszne pieniądze w stosunku do wystawców
Kiedyś takich kobitek i panów było sporo przed halą targową ,ale zakazali handlu .Wielka strata.Dziś pisałam Katarzynie ,że mam przed oczami niesamowitą ilość odmian i kolorów ostróżek
Ceny są niższe i wyższe niż w marketach czy ogrodniczych.Da się targować !
Ładny uśmiech,męża zgubić i zawsze coś spuści wystawca )))))))))))))))))))))))))))Oby nie lanie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 02:36, 08 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mille napisałam ci jak nas rozpoznasz to zaczepiaj
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 07:33, 08 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Życzę wszystkim udanych łowów a mężowie jak nie są zainteresowani chabaziami to sam się zgubią.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 22:10, 09 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja także - miłego spotkania
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 23:28, 09 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
justi napisał(a)
Mój M idzie w sobotę do pracy, będę bez autka. Chyba że po mnie przyjedzie jak przytrgam jakies chabazie znowu Jak tylko się z moją Paulinką dogadam dam znać. Jej plan teraz się też często zmienia po już kończy edukację

To co ja też będę bez auta kochanieńka I mój po mnie nie przyjedzie bo ma szkołę
Pewnie,że przyjedź beza,a zabierze cię z powrotem
Justi może ta Paulina ze mną chodzi do szkoły,a ja o tym nie wiem...?)))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:37, 09 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mille napisał(a)


Tam są różne rośliny i jednoroczne,byliny,krzewy ,drzewa owocowe i ozdobne,róże no właściwie wszystko.Ceny nie wiele mniejsze przypuszczam niż na innych wystawach to akurat można porównać z wiedzą Danuty,która bywa na większych wydarzeniach.


Czyli jakie te ceny? Nigdy nie byłam na żadnej wystawie ogrodniczej i nie wiem czego się spodziewać? Intuicja mi podpowiada, ze raczej drożej niż taniej...?

Mille
ceny się zmieniają to co ja tu będę wymieniać asortyment
Ceny nie są wyższe niż na targu czy w Obi lub innym ogrodniczym sklepie.
Jak chcieć kupić cisa na pniu czy inną roślinę masz jakiś wybór jeśli jest dwóch szkółkarzy z podobnym asortymentem i co ważne można się targować .W sklepie nie opuszczą w pełni sezonu,a to początek przecież.
Drzewka owocowe ceny też jak wszędzie można od nich więcej dowiedzieć się o ich pielęgnacji.
Nowości też są ,a one wiadomo zawsze droższe.Róże w zeszłym roku były od 26 zł ,ale dorodne,podpędzone już krzewy Tylko pąki miały zamknięte i dobrze w sumie
Oprócz tego było stoisko z donicami i pierdołkami z gliny szamotowej Np.koty itp.do ogrodu czy domu .Kamienie ozdobne ,kwiaty domowe,wystawione były bonzai i był konkurs florystyczny.
Teraz piszą,że będą warsztaty z tradycyjnymi nalewkami ,nic lepszego nam się trafić nie mogło )))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:39, 09 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
zbigniew_gazda napisał(a)
Życzę wszystkim udanych łowów a mężowie jak nie są zainteresowani chabaziami to sam się zgubią.

To będę łowić Zbyszku może M wyczuje i przyjedzie po mnie z zazdrości ))))))
Nie dziękuję bo Justi wybiera się jak sójka za morze Muszę chyba dodać jej odwagi
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
justi 08:55, 10 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Martus ja będę, tylko chcialam z Paulą, dlatego wychodzi "sójkowanie". Miała być w środę, a będzie w czwartek, no i znowu nic nie wiem. Ale niech sobota tak wstępnie zostanie.
Paula kończy inżynierię środowiska na politechnice, praca mgr teraz, jakieś projekty i ma trochę bieganiny. Dlatego tak bardzo jej nie będę katować. Jak pojedzie to super dla mnie, jak nie - to będę sama.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies