Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodnicze EDEN 11-13.05.2012 Lublin

Martek 11:37, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kolejna piękna Justyna na forum
Taka sympatyczna i wdzięczna dziewczyna
Lilak ładnie pachniał
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 11:44, 13 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już przeczytałam wszystko i cieszę się, że zatrzymałyście się w Chronosie, super oferta i chyba stoisko najładniejsze Piękne elementy wodne do ogrodu.

Wystawa sprawia wrażenie dużej i bogatej, ale same piszecie że idzie do przodu. Uważam że ogrodnictwo w Polsce rozwija się w dobrym tempie, do czego na pewno my, jako kupujący się do tego przyczyniamy i pośrednio takie miejsca w necie jak Ogrodowisko także. Wszak pokazujemy jak upiększyć otoczenie, a to napędza machinę sprzedaży roślin i dodatków. I dobrze, niech będzie na świecie piękniej.

Wiecie, że jak coś zrobię w ogrodzie nowego, coś mi się uda, to siedzę na ławce i radość mnie ogarnia wielka Pozdrawiam wszystkich
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jotka 11:56, 13 maj 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Kasiu, Marto, Justynko, ja dziękuję Wam za podzielenie się z nami wrażeniami ze spotkania Miło poznać bliżej

Justynka pięknie otulona bzem
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Martek 12:04, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Gardenarium napisał(a)
Już przeczytałam wszystko i cieszę się, że zatrzymałyście się w Chronosie, super oferta i chyba stoisko najładniejsze Piękne elementy wodne do ogrodu.

Wystawa sprawia wrażenie dużej i bogatej, ale same piszecie że idzie do przodu. Uważam że ogrodnictwo w Polsce rozwija się w dobrym tempie, do czego na pewno my, jako kupujący się do tego przyczyniamy i pośrednio takie miejsca w necie jak Ogrodowisko także. Wszak pokazujemy jak upiększyć otoczenie, a to napędza machinę sprzedaży roślin i dodatków. I dobrze, niech będzie na świecie piękniej.

Wiecie, że jak coś zrobię w ogrodzie nowego, coś mi się uda, to siedzę na ławce i radość mnie ogarnia wielka Pozdrawiam wszystkich

Witam Danusiu
Cieszę się,że nasze wschodnie targi zwróciły Twoją uwagę
Masz rację wystawa Chronosa upiększyła targi niesamowicie.Kamień,forma,światło,woda trudno było przejść obojętnie
Chyba w tym magicznym miejscu zapomniałam o zielonych zakupach )))))))))))Troszkę się tu zatrzymałyśmy ))))))))))))))))))))))))
Zielone aranżacje również były piękne,ale nie nie było to,aż tak spektakularne W części targowej za to dość szeroka gama asortymentowa i właściwie to cieszy bo kilka nowszych okazów można było w końcu i u nas dostać
Nie oszukujmy się kiedy 3 "Papugi"się zejdą czas przelatuje na rozmowach i poznawaniu wszystko inne poszło bardziej obok ))))))))))Nagła zmiana pogody z letniej na jesienną nie pogorszyła nam nastrojów i to się chyba liczyło najbardziej
Pozdrawiam serdecznie i liczę,że na kolejnej wystawie zaszczycisz nas osobiście
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 12:14, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zapraszam do posiedzenia z nami

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
KasiaWB 12:15, 13 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Marta w zasadzie już odpowiedziała a ja tylko dodam, że magiczne słowo "Ogrodowisko" wystarczy i już wszystko wiadomo Uśmiech Pana Piotra i Mariusza - bezcenne )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Martek 12:22, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 12:29, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 12:58, 13 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
jotka napisał(a)
Kasiu, Marto, Justynko, ja dziękuję Wam za podzielenie się z nami wrażeniami ze spotkania Miło poznać bliżej

Justynka pięknie otulona bzem

Jotka my to się chyba znamy ))))))))))
Jolu dziewczyny fajne ,a wystawa mile mnie zaskoczyła,może kiedyś i do nas będą ściągały pielgrzymki gości - zapraszam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 13:22, 13 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajne miałyście spotkanie, targi na prawdę super - stoisko Chronosa robi ogromne wrażenie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies