Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kompletny brak pomysłu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kompletny brak pomysłu

kaisog1 17:08, 17 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
a jak ze stronami świata?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
dorota_davussum 17:20, 17 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
jeśli się nie mylę to idą tak
as1112 17:57, 17 maj 2012

Dołączył: 23 kwi 2012
Posty: 151
Mi się bardzo podoba Twój projekt. Szczerze mówiąc troszkę Ci zazdroszczę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) - masz jakiś pomysł na to co gdzie chcesz posadzić. To nie jest łatwe. U mnie nastał czas kryzysu, nie wiem za co się łapać Zaczynam nawet szukać pomocy u specjalistów
dorota_davussum 13:12, 18 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
właśnie dopadł mnie kryzys i nie mam pojęcia co zrobić z największą rabatką, kompletna pustka w głowie. Postanowiłam tu napisać z nadzieją że ktoś mi coś doradzi.
kaisog1 15:55, 18 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A jak jest z wymiarami tej rabaty przy śliwie? Ja bym ja narazie zostawiła..... tworzy fajny klimat..... Można na nią coś puścić co by kwitło...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
dorota_davussum 16:01, 18 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
Witaj Małgosiu
wymiary podawałam na poprzedniej stronie ale podam ponownie
KasiaWB 18:17, 18 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
kaisog1 napisał(a)
A jak jest z wymiarami tej rabaty przy śliwie? Ja bym ja narazie zostawiła..... tworzy fajny klimat..... Można na nią coś puścić co by kwitło...


jestem za nawet jeśli zdecydujesz się ściąć koronę to wysoko, aby zostawić ten malowniczy pień
a jak będzie Ci przeszkadzał, to proponuję puścić hortensję pnącą

A w ogóle to witam zapowiada się ciekawy ogród nie pozwól mężowi tak szaleć bez uzgodnienia )) (żartuję oczywiście) ale lepiej kupować z rozwagą, patrząc przy tym co się kupuje np. nie polecamy generalnie iglaków z supermarketów, jest również wątek o roślinach/iglakach nie polecanych

Będę zaglądać
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
dorota_davussum 18:36, 18 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
Dziękuję za odwiedziny, mam nadzieję że te iglaki jednak sie przyjmą jak nie to będzie miał nauczkę. Trochę czytałam o sliwach, popytałam na innych forach i podejmę próbę jej ranimacji, wyciąc zawsze można ale na razie niech stoi jak nie w tym roku to może za rok czy dwa "zmartwychwstanie"
Mam jeszcze jedną taką "padniętą" śliwę i też mi szkoda wycinać bo ma fajny kształt, na razie posadziłam akebię i się po niej wspina.
kaisog1 21:49, 18 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A zastanawiałas się w jakich kolorach chcesz ta rabatę ze śliwą? Jakie rośliny lubisz? I czy tam jest sporo światła czy raczej cień. Bo wychodzi na to, że powinno byc sporo ale przecież sporo dookoła tam rośnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
dorota_davussum 22:19, 18 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 55
Śliwa nie ma liści więc tam od rana do zachodu świeci słońce. Działkę bym chciała utrzymać w kolorystyce zieleń-biel. Interesują mnie głownie krzewy, byliny - kwiaty cebulowe, jednoroczne odpadają. jakoś nie specjalnie przepadam za kwiatami takimi typowymi jak tulipany itp.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies