Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Diana 23:11, 25 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ja również chętnie pooglądam zdjęcia
Nati 23:24, 25 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
myślisz że takie połączenie było kiepskie ? nie wyglądało tak źle, sąsiadka mnie namówiła ale już są nowe kompozycje może nie bardzo szałowe bo jednak tutaj u nas w małych miejscowościach niewielki wybór roślin o tej porze ale mnie się podoba, szczególnie pasuje do tej ściany którą pomalowaliśmy na kolor.... pomarańczowo żółto piaskowo brązowy ogólnie kaszana , taka mieszanka , mam nadzieję że ocenicie szczerze
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Diana 23:30, 25 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ja będe szczera a może nawet kiedys na zywo pokażesz....do Przelewic jeżdże czasami z dzieciaczkami do ogrodu dendrologicznego
moim zdaniem powinnas robić i sadzic to co tobie sie podoba sąsiadka może podpowiedzieć,ale to ty powinnas byc zadowolona
Diana 23:32, 25 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
bakopa w wiszącej donicy napewno pięknie sie rozrośnie i będzie sobie ślicznie "zwisać"
Ja tez tak mam że kupię małe sadzonki do donicy i póżniej tak sie rozrosna że musze przesadzać
an_tre 23:45, 25 cze 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
Witaj Nati Wpadłam z rewizytą gościłam już u ciebie ale nie wpisywałam się śliczne dziecię tulisz Pozdrawiam i życzę samych sukcesów ogrodniczych i wiele radości z realizacji zamierzeń

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Nati 11:03, 26 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dzięki Diana za podpowiedzi ja to właściwie wszystko lubię łączyć jeśli chodzi o kwiaty jednoroczne ale boję się wychylać na ogrodowisku z propozycjami bo przy takich doświadczonych ogrodnikach mogę się tylko uczyć ale to chyba o to chodzi by czerpać od Was pomysły

Aniu dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Diana 11:24, 26 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Natalia ja doświadczona napewno nie jestem,uczę się tutaj Ale myślę sobie że jednak to co nam sie podoba jest najważniejsze!!! ja wolę lepiej czuć się w swoim ogrodzie, niż słuchać zachwytów wszystkich i być średnio zadowolona Jeśli sama jesteś dumna z tego co robisz, to twój zachwyt i radość udziela sie innym - i też widzą piękno!!!
pozdrawiam i nic sie nie bój eksperymentować, jeśli tak lubisz......pokazuj wszystko i już !!!!
arcobaleno 12:18, 26 cze 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Natalia witaj na forum Ja też spod Stargardu
No i zdjęcia dawaj koniecznie - bo my tu zdjęcia baaardzo lubimy
Też jestem niecierpliwa i w gorącej wodzie kąpana - ogród uczy cierpliwości
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Nati 18:32, 27 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję naprawdę cenne rady Marto a po twoich słowach Natalio tak mi lżej i fajnie na duszy się zrobiło, jak to miło poznać fajnych ludzi może będziemy miały okazję się kiedyś spotkać
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 19:42, 28 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
to jedna część ogródka jak widać za tujami płyty odrodziliśmy się trochę od kur sąsiadów które bardzo zabrudzały korę, taka prowizorka na jakiś czas.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies