Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Nati 18:43, 01 lip 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję Ewcia z miłe słowa, faktycznie kamieni mam co niemiara, a tobie życzę powodzenia w zbieraniu i wielu inspiracji później...
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Sebek 15:16, 02 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Narysowałem dla Ciebie tego skalniaka. Nie wiem czy to jest to co chcesz, ale coś tam mam



Mam nadzieję, że się domyślisz Tylko skoro jest to skwar to najlepiej zamieniłbym hosty albo na trzeci kolor żurawek, ale tam gdzie napisałem, że trzeci kolor żurawek byłaby lawenda. Nie wiem ile masz tych niskich iglaków żółtych, napisałem 5

zielonych żurawek dałem 7, bordowych 5, kostrzewę podziel i nie wiem ile i wyjdzie - żeby było gęsto, ale żeby też było żwirek widać. No i między żurawkami dałbym coś wysokiego - może trzmieliny na pniu - albo kule z bukszpanu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Nati 17:15, 02 lip 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję ci bardzo że poświęciłeś mi swój czas hosty faktycznie w tej ilości nie dadzą rady bo już teraz ta jedna nieciekawie wygląda od słońca, nie wiem tylko co to wiszący jałowiec taki normalny płożący czy na pniu? i tutaj właściwie wychodzą same żurawki i hosty nie znam się chyba aż tak ale boję się tego rozwiązania myślisz że będzie ciekawe? te żółte iglaki Z brzegu to ten płożący co mam na zdjęciu po lewej?


a reszta tych iglaczków to mam wyrzucić i klona też ?

a czy mogę pokazać twój projekt Danusi , co dwie głowy to nie jedna
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Sebek 22:26, 02 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Chodzi o ten szary jałowiec na pniu pokazałaś na zdjęciach kilka żółtych iglaków, może je lepiej skupić w jednym miejscu - razem z tamtym?.

A klona możesz dać między żurawki po prawej stronie, chyba, że on jest zielony, wtedy żurawki go nie wyeksponują...

A Danusia teraz jest w Anglii i zwiedza przepiękne ogrody Ale najlepiej napisz jej na PW

Tylko nie wiem czy nie masz tu za dużo gatunków, bo każda roślinka chyba inna? A jeśli chcesz tak jak Danusia to nasadzenia muszą być grupowe...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Nati 10:26, 03 lip 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
no właśnie jak go robiłam to nie miałam o tym pojęcia spróbuję coś pokombinować ale to i tak w przyszłym roku albo pod koniec lata, chodzi też o to że ten skalniak może wydaj się duży ale jest mały,a te żurawki też zakryją żwirek na który tak chorowałam a ja też chciałam coś z tyłu wyższego a z przodu niskie np żurawki żeby było fajne tło?

aha a czy mogę tam wrzucić jakąś trawę wyższą jeśli tak to napisz mi proszę nazwę nie chcę zrobić takiej mieszaniny ale coś sobie poskładam z tego

to dziękuję ci serdecznie za pomysły jakby wpadły ci do głowy jakieś fajne roślinki na tyły to czekam

papapa
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Sebek 14:52, 03 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Roślinki na tyły z traw - miskant morning light ma około 1.3 wysokości.

Hosty możesz zastąpić czarnym konwalnikiem - nie jest duży, a kontrast będzie świetny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Borbetka 21:54, 21 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Świetny pomysł z tym białym kamieniem na skalniaku! Bardzo mi się podoba i zgadzam się z Sebkiem, że ciemny konwalnik super by wyglądał.
____________________
borówcowy wizytowka
Nati 23:12, 23 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
kilka nowych nabytków trawy, funkie i żurawki

moja piękna kolorowa żurawka

i klon-uwielbiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Diana 23:16, 23 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Nati napisał(a)
kilka nowych nabytków trawy, funkie i żurawki


ślicznie trawa i murek wymiata
Nati 23:34, 23 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies