Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Nati 19:43, 28 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 19:45, 28 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208

a tutaj kwietniczek zrobiony przez mojego mężazłota rączka, mam jeszcze wieszak z kłów jakiegoś zwierzęcia pokarzę później.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 19:52, 28 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tutaj wygląd działki z przodu widać jaka jest maleńka a w tle straż pożarna, nie mogę się doczekać kiedy będę tam wdziała tylko zieloną piękną ścianę a nie przechodzących sąsiadów ścieżkę zrobiłam z kamienia tymczasowo dlatego ten przód nieciekawie wygląda miejsce w rogu jest przeznaczone na huśtawkę ogrodową drewnianą żeby wkomponowała się kolorystycznie do reszty.

jeśli nasuwają się wam jakieś pomysły chętnie wysłucham, w przyszłym roku myślałam o kostce brukowej ścieżka miejsce pod huśtawką i garaż który jest po lewej stronie i nieciekawie wygląda więc jeszcze nie chcę ujawnić ale to jest cały przód i nie wiem czy nie zostanie mi za mało trawy która jest z tyłu przy skalniaku który pokazałam na początku , ale tu się dużo chodzi więc chyba nie mam innego wyjścia
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 19:53, 28 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
tu jest ten przód który zapomniałam dodać
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Diana 22:57, 29 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Nati napisał(a)
to jedna część ogródka jak widać za tujami płyty odrodziliśmy się trochę od kur sąsiadów które bardzo zabrudzały korę, taka prowizorka na jakiś czas.

Natalia śliczna ta rabatka JAk u ciebie wszystko zdrowo wygląda trawniczek śliczna zieleń.......murek ładniusi....pięknie
Nati 23:01, 29 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję takie słowa zawsze cieszą i dają poczucie że to wszystko nie jest na marne bo mąż mój ma dość tego mojego ciągłego siedzenia w ogródku ale patrzeć i cieszyć się nim i chwalić lubi a ja to po prostu lubię,
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:29, 29 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
taka moja kompozycja na tle ściany w kolorze...proszę się domyśleć można komentować bo nie taki kolor był zamierzony, a mam potrzebę uczenia się doświadczonych , szczerze mówiąc już się przekonałam bo bardzo ociepla ogródek ale na początku myślałam że nie to nie będzie dobre tło do roślin ale chyba nie najgorzej : )
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:34, 29 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
a tu taka szybka rabatka, żeby ładnie było nie chcę specjalnie tu inwestować bo Hanusia jest mała i wszystko taranuje na drodze ale na przyszły rok mam pomysł..zgapiony od szefowej oczywiście
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:40, 29 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
jeśli chodzi o skalniak proszę komentarze jak najbardziej surowe chcę go udoskonalić wrzucę jeszcze dokładniejsze zdjęcie chcę z przodu dosadzić konwalnik a z resztą to zastanawiam się jak to ma być gęsto boję się dosadzać bo jak się rozrośnie to nie wiem, ale szczerze mówiąc lubię gęstwinkę proszę o rady wszystkie pomysły co przesadzić bo niektóre na pewno trzeba
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Ewcia88 18:27, 01 lip 2012


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 222
Świetny ten skalniak i pieknie odgrodzony kamieniami i że sama je zbierałaś ja pakuje do wózka co znajdę na spacerze zapowiada się pięknie.pozdrawiam
____________________
plackarnia http://www.ogrodowisko.pl/watek/2025-pomysly-na-wejscie-do-ogrodkaprzedogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies