Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

monteverde 23:05, 25 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ogród b. zadbany trawnik i nasadzenia ładne pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Nati 23:14, 25 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
i jeszcze kilka fotek po deszczu



____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:16, 25 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
monteverde dziękuję do ciebie też zaglądam na pewno w twoim ogrodzie więcej doświadczenia a co za tym idzie lepszych wyborów i piękniejszych efektów
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:20, 25 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Ymma 23:24, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
piękny ogródek

o noszeniu kamyczków wiem troszkę, ubiegłe lato tak spędziłam - spacer z Młodym 3x dziennie, z każdego spacerku wiaderko kamyczków ( napisałam kamyczków, ale niektóre zajmowały 1/2 wiaderka 5l)
synek do dzisiaj przynosi z każdego spacerku kamyczki dla mamusi, mam nadzieję, że mu przejdzie


pozdrawiam
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Nati 23:50, 25 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
ymma skądś to znam to właśnie te nasze kochane dzieci ale u mnie to naprawdę kropla w morzu kilka kamyków brała, uczyłam ją od samego początku że nie wolno ....to wtedy jeszcze bardziej ale to nic już się nauczyła a ma 1.5roku

pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:54, 25 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208




ta rabatka do zmiany weigela obok perukowca za mało miejsca nie wiedziałam o tym jak sadziłam. zamiast tawułki za rok będą żurawki czekam na propozycje o odmianach chciałam żółtą ale na pełnym słońcu nie da rady, myślałam o czerwonej z białym kwiatem i z przodu chce konwalnik, ogólnie rabatka MA BYĆ FIOLETOWO RÓŻOWA BO NA KRATCE Z TYŁU JEST FIOLETOWY CLEMATIS , chyba że znacie odmiany żurawki w odcieniach różu, które dadzą sobie radę na pełnym słońcu, i w miejsce weigeli chce coś małego kontrastowego do żurawek myślałam o ciemnej żurawce którą mam na skalniaku wcześniej myślałam o kwitnącej wiśni amanogawa, ale chyba przeceniam swoje możliwości co do rozmiarów działki, proszę o jakiekolwiek rady dla mnie będą bardzo cenne na pewno wykorzystam


tak mniej więcej to wyglądało na początku i taki miał być zamiar wizualny tylko w powiększeniu ale trochę nie wyszło słaba wyobraźnia i niewiedz niestety
teraz zamiast tego niby kwietnika z kamieni jest chyba brzoza czerwona chce ją formować na taki dach poziomo na drzewko 3m. tak mnie więcej , czas pokarze.




czekam na propozycje z góry dziękuję
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
monteverde 20:05, 26 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Musiałabyś zabrać stamtąd perukowca, bo się rozrośnie a weigela jaka to jest? bo jak wysoka to też nie za bardzo, dobra jest Victoria, bo osiąga tylko 0,80 cm wys., ale kwiaty ma purpurowo czerwone a Tobie chodzi o różowe,a zamiast żurawek posadź tam tawułki Golden Princess, rosną w słońcu, osiągaja 50 cm, ale można je strzyc w kule jak u Rysia w Tarnowie, na miejsce perukowca podsadziłbym różową różę, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anieszka 20:44, 26 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Przyszłam z rewizytą
Całkiem nieżle się zapowiada, widzę że już pomoc fachowców masz I duzo sąsiadek
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Nati 20:45, 26 sie 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję serdecznie za poświęcony czas rady się przydadzą wykorzystam na pewno
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies