Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Pokaż wątki Pokaż posty

Radość dla oczu, pokarm dla duszy

Gardenarium 15:09, 19 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nauczysz się poruszać po forum tylko troszkę cierpliwości. Jak widać masz sąsiadki z Twojego rejonu Polski
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Diana 20:51, 19 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Ja również przychodzę się przywitać czekam na ciąg dalszy i zdjęcia
Matka 23:11, 19 cze 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A i ja witam
Tyż sąsiadka

No, to pokazuj rabatki i kwiatki
____________________
U Matki
Nati 23:19, 19 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
mam kilka zdjęć ale wejście w aparacie mi się zepsuło czekam na czytnik kart będę wrzucać fotki ale nie mam się aż tak czym chwalić w porównaniu do waszych ogrodów, ale może właśnie dzięki wam uda mi się stworzyć mały raj
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:20, 19 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
dziękuję za odzew to bardzo miłe, a myślałam że nikt mnie tu nie zauważy
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Nati 23:49, 19 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Wprowadziliśmy się 4lutego 2011 a 24.02. urodziła się Hania 2 miesiące wypoczynku i powoli zaczynałam coś robić najpierw trawa, nie mogłam się jej doczekać codziennie chodziłam i zaglądałam pod włókninę czy coś już wykiełkowało, należę do osób niecierpliwych i właśnie dlatego już nie raz poprawiałam po kilka razy swoje prace bo robię wszystko na gorąco, ale jestem amatorem i dopiero uczę się tej sztuki cierpliwego tworzenia ogrodu.
chciałam mieć każdą roślinkę w swoim ogródku by patrzeć jak rośnie brałam szczepki ukorzeniałam wsadzałam do ziemi

teraz już rozważnie pochodzę do tematu długo czytam lektury zanim wsadzę roślinkę do gruntu sprawdzam warunki uprawy, nasłonecznienie, pielęgnuję rośliny i wszystko wokół potrzebne do jej przetrwania, dojrzewam pomału a "On"razem ze mną.

pierwsze efekty widziałam tej wiosny jak wszystko budzi się do życia, jaki to jest piękny widok, i efekty tej ciężkiej pracy tak bardzo cieszą.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
monteverde 00:15, 20 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Natalia w gronie zakręconych ogrodowiskowo po zimie to każdy rozkwitający kwiatek cieszy będę zaglądała, czekam na fotki ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Nati 11:11, 20 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
wczoraj ok 22.00 jeszcze mnie natknęło i przesadziłam bakopę z podłużnej donicy na wiszące przy altanie o wiele lepiej wyglądają jako singielki , bo były połączone z pelargoniami i trochę zostały zagłuszone efekty oczywiście już niedługo na fotkach.
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Gardenarium 00:13, 25 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bakopa jest najczęściej biała, czasem fioletowa. Ciekawa jestem z jakimi pelargoniami ją połączyłaś.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nati 23:06, 25 cze 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
Wita pani Danusiu połączyłam białą z różowymi i czerwonymi pelargoniami chciałam zrobić taki mix ale pelargonie się rozrosły u góry a bakopa w dół i kicha bo to były pelargonie pnące ale te z większymi kwiatami i one lekko się zwieszają, ale dziś kupiłam jeszcze surfinie i inne kwiatkizrobiłam kolejny mix i jak mi się uda w końcu dodać zdjęcia to pokażę bo pisałam już do ronina że nie chcą mi się zdjęcia załadować bardzo długo to trwa, więc narazie tylko piszę pozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies