Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...

anipla 11:05, 22 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375


Kurier dostarczył mi dzisiaj reklamowaną Limkę (mam nadzieję że tym razem to będzie Limelight) ,dobrze zapakowana ,zobaczymy co z tego wyrośnie....



____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Margarete 11:20, 22 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Anito,
wpadłam z rewizytą, i z pytaniem czy będziesz jutro u Tracza na spotkaniu to bysmy miały okazje sie poznać osobiście.
Mam pytanie - gdzie w necie kupujesz hortensje ? możesz polecic jakis pewny sklep a może lepiej wybrac sie po nie osobiście ? tylko dokąd w naszej okolicy ?

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anipla 14:18, 22 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Przyszedł sobie bliżej i trochę mnie denerwował ,sam nie jadł siedział sobie i dalej siedzi ...i odgania wszystkie ptaki
Kos umie się dzielić , sikorki i wróble i czyżyki też a ten samolub nie pozwala się zbliżyć



trochę wiosny


____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 14:19, 22 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
i to też wiosna
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
weronika77 16:31, 22 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Witaj sąsiadko z łódzkiego. Podobają mi się Twoje fotograficzne zbliżenia, Ty to pewnie i gwiazdkę śniegową potrafisz pokazać w szczegółach. Jedynie robaki pokazałaś brzydkie.
Różę Peace (Gloria Dei) też mam, i wiem, że zmienia kolory, ale moja chyba nigdy nie była tak różowa. Jest bardziej żółta niż różowa. Późną jesienią była prawie biała. Myślę, że Twoja ma inną nazwę.



Czy Westerland, chyba ma inne liście, porównaj. Jeżeli nie byłam przydatna, usuń moje fotki.

Pozdrawiam.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Madzenka 18:50, 22 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anipla napisał(a)
i to też wiosna


To mi się może nie podoba ... Ale pamiątkę mamy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kindzia 21:30, 22 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Limka, nie limka...krzaczysko piekne

Białego u Ciebie więcej niż u mnie.

Ale ptaszkowe zdjęcia piękne!!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anipla 01:34, 23 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Margarete napisał(a)
Witaj Anito,
wpadłam z rewizytą, i z pytaniem czy będziesz jutro u Tracza na spotkaniu to bysmy miały okazje sie poznać osobiście.
Mam pytanie - gdzie w necie kupujesz hortensje ? możesz polecic jakis pewny sklep a może lepiej wybrac sie po nie osobiście ? tylko dokąd w naszej okolicy ?



zobacz pw
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 02:06, 23 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
weronika77 napisał(a)
Witaj sąsiadko z łódzkiego. Podobają mi się Twoje fotograficzne zbliżenia, Ty to pewnie i gwiazdkę śniegową potrafisz pokazać w szczegółach. Jedynie robaki pokazałaś brzydkie.
Różę Peace (Gloria Dei) też mam, i wiem, że zmienia kolory, ale moja chyba nigdy nie była tak różowa. Jest bardziej żółta niż różowa. Późną jesienią była prawie biała. Myślę, że Twoja ma inną nazwę.



Czy Westerland, chyba ma inne liście, porównaj. Jeżeli nie byłam przydatna, usuń moje fotki.

Pozdrawiam.



Witaj Weroniko,
wiesz gwiazdki jeszcze nie mam , ,a chciałabym mieć , jak się trafi to na pewno pokażę

co do róży masz rację , to inna róża Twoja to "Peace (Gloria Dei) " a moja "Chicago peace" na początku myślałam że to Gloria ale znalazłam w końcu karteczkę i okazało się że to inna jest - bardzo są do siebie podobne , co do Westerland to jakaś dziwna ta moja i kwiaty pełne miała i takie pojedyncze ....
Dziękuje za zainteresowanie ,każdy wpis jest przydatny ,na takie fotki przyjemnie patrzeć - zostają
pozdrawiam
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
anipla 02:11, 23 mar 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Marzena2007 napisał(a)


To mi się może nie podoba ... Ale pamiątkę mamy


Przy mrozie to się cieszę że jest ale tak...jak jadę autem to w okularach słonecznych bo już mnie w oczy razi...To fakt pamiątka będzie - oby więcej takich pamiątek nie było ....
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies