Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

AgnieszkaW 22:30, 08 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Oj Kondziu, Kondziu, jeszcze nie dawno byłeś załamany, mówiłeś, że nici z ogrodu itp, a pokazujesz nam tu piękny "wypasiony" ogród. Wszyscy mówili ci, że to tylko chwilowe kłopoty, że miną, a ty nie bardzo w to wierzyłeś, no i kto miał rację, no kto? Pewnie, że my! Hi, hi, hi.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 22:32, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mirka napisał(a)
No to dziś poszalałes z fotkami rośliny w oczach rosną pięknie u ciebie jesta co do warzywniaka to masz tam posadzone truskawki
tak mam posadzone truskawki ale je przesadziłem jak większość co tam rosło rośliny rosną jak szalone w tym roku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:33, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Oj Kondziu, Kondziu, jeszcze nie dawno byłeś załamany, mówiłeś, że nici z ogrodu itp, a pokazujesz nam tu piękny "wypasiony" ogród. Wszyscy mówili ci, że to tylko chwilowe kłopoty, że miną, a ty nie bardzo w to wierzyłeś, no i kto miał rację, no kto? Pewnie, że my! Hi, hi, hi.
No tak że miałyście rację hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
GorAna 22:37, 08 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witam
Spacerowałam jakiś czas temu po Twoim ogrodzie, wielka praca wykonana pięknie wiosna na całego
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Mirka 22:40, 08 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kondzio napisał(a)
tak mam posadzone truskawki ale je przesadziłem jak większość co tam rosło rośliny rosną jak szalone w tym roku
To fajnie że masz truskawki bo ja chciałam ci podesłać trochę sadzonekJa mam 560 sadzonek już rosną i nawet dziś już kwitły haha
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kondzio 22:43, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mirka napisał(a)
To fajnie że masz truskawki bo ja chciałam ci podesłać trochę sadzonekJa mam 560 sadzonek już rosną i nawet dziś już kwitły haha
ojej jaka ilość ja też mam dużo Za niedługo możemy otworzyć sprzedaż truskawek hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:45, 08 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
GorAna napisał(a)
Witam
Spacerowałam jakiś czas temu po Twoim ogrodzie, wielka praca wykonana pięknie wiosna na całego
Pozdrawiam
Pracuje każdą wolną chwilę w ogrodzie ostatnio bardzo często od rana do wieczora po prostu to uwielbiam kocham się zmęczyć tak żeby nie móc się ruszyć i widzieć efekty mojej pracy hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gosiniak 23:33, 08 maj 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Kondziu ale się musiałam nanadrabiać, ale to sama przyjemność z takimi widoczkami, jak długo u ciebie te trzmielinki śliczne rosną?
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
anna_g 23:39, 08 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kondzio napisał(a)



Kondzio napisał(a)
I następne



cudne i jedne i drugie. I w ogóle to powiem Ci Konrad że masz bardzo ładnie, widać że dbasz, pracujesz i się starasz. Twój wysiłek jest widoczny. Tylko tych lilii szukam i nie widzę ale to pewnie dlatego że jeszcze nie kwitną.
A ten zakupiony storczyk to co to takiego??? I czy ja dobrze pamiętam czy u Ciebie rośnie trójsklepka??? Chciałam ostatnio kupić sobie ale po pierwsze poczytałam o niej i się "wystraszyłam" że ma za duże wymagania a po drugie na allegro by mnie wyszła bardzo drogo... Masz ją? jeśli tak to możesz coś bliższego napisać o niej? jest trudna w uprawie? rozrasta się? przemarza? tak z doświadczenia ogrodnika
ps. kobiety mają zawsze rację cieszę się bardzo że u Ciebie lepiej
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Artur321 07:31, 09 maj 2013

Dołączył: 10 mar 2013
Posty: 81
http://www.szkolka.krzemienica.pl/pl/pl/p1548-ostrokrzew_meservy_blue_angel.html
Tutaj ostrokrzew meservy kosztuje 6 złotych za sztuke 30-40 cm.
Cena nie jest zbyt wygórowana, ja zrobie sobie z niego na jessieni żimożielony żywopłot.
____________________
u Artura w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies