Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

mira 07:47, 09 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Sprawdzam fotki - no nie powiem hihi wyginasz śmiało ciało to widać i dobrze - trenuj jeszcze mocniej z wyginaniem czasem z poziomu poziomu - wyjdzie super

widziałam tulipana strzępiastego u Ciebie - chyba w tym roku te tulipany spodobały mi się najbardziej choć te pełne lila też są cudne - kiedyś je miałam i zapisuję ponownie na jesienną listę chciejstw - choć a razie mam chwilowo dość sadzenia tulipanów bo denerwuje mnie to że jak się posadzi to ładne są max 2 lata a potem liście i trzeba od nowa - szukam takich trwalszych może ktoś wie które to ?

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kondzio 08:21, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gosiniak napisał(a)
Kondziu ale się musiałam nanadrabiać, ale to sama przyjemność z takimi widoczkami, jak długo u ciebie te trzmielinki śliczne rosną?
One są jedne z pierwszych roślin jakieś cztery lata
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 08:31, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Artur321 napisał(a)
http://www.szkolka.krzemienica.pl/pl/pl/p1548-ostrokrzew_meservy_blue_angel.html
Tutaj ostrokrzew meservy kosztuje 6 złotych za sztuke 30-40 cm.
Cena nie jest zbyt wygórowana, ja zrobie sobie z niego na jessieni żimożielony żywopłot.
No no fajnie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 08:39, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
mira napisał(a)
Sprawdzam fotki - no nie powiem hihi wyginasz śmiało ciało to widać i dobrze - trenuj jeszcze mocniej z wyginaniem czasem z poziomu poziomu - wyjdzie super

widziałam tulipana strzępiastego u Ciebie - chyba w tym roku te tulipany spodobały mi się najbardziej choć te pełne lila też są cudne - kiedyś je miałam i zapisuję ponownie na jesienną listę chciejstw - choć a razie mam chwilowo dość sadzenia tulipanów bo denerwuje mnie to że jak się posadzi to ładne są max 2 lata a potem liście i trzeba od nowa - szukam takich trwalszych może ktoś wie które to ?

pozdrawiam
Dziękuje za pochwały niestety mam złą wiadomość dla ciebie wszystkie tulipany są takie same po dwóch kwitną słabiej albo nie kwitną wcale ja pamiętam jak kiedyś wujek wyciągał cebulki tulipanów co roku i mówił popatrz tu cebulka ma dzieci i że z tych małych cebulek będą następne tulipany powiem szczerze ze tego nie sprawdziłem bo co roku sadze nowe nie wyciągam starych cebulek hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 08:41, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anna_g napisał(a)


cudne i jedne i drugie. I w ogóle to powiem Ci Konrad że masz bardzo ładnie, widać że dbasz, pracujesz i się starasz. Twój wysiłek jest widoczny. Tylko tych lilii szukam i nie widzę ale to pewnie dlatego że jeszcze nie kwitną.
A ten zakupiony storczyk to co to takiego??? I czy ja dobrze pamiętam czy u Ciebie rośnie trójsklepka??? Chciałam ostatnio kupić sobie ale po pierwsze poczytałam o niej i się "wystraszyłam" że ma za duże wymagania a po drugie na allegro by mnie wyszła bardzo drogo... Masz ją? jeśli tak to możesz coś bliższego napisać o niej? jest trudna w uprawie? rozrasta się? przemarza? tak z doświadczenia ogrodnika
ps. kobiety mają zawsze rację cieszę się bardzo że u Ciebie lepiej
odpisze ci wieczorem i postaram się zrobić nowe fotki trójsklepki i storczyka widziałem jak storczyk już prawie kwitnie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kindzia 08:42, 09 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042

No z tymi to przesadziłeś!!!! Zżera mnie zazdrość...takie piękne!!!!! Napisz nazwę odmiany, proszę ładnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
aniula 13:52, 09 maj 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Mi też się te pełne liliowe tulipanki szalenie podobają. Muszę koniecznie takie gdzieś wyszukać i jesienią posadzić.

Pięknie masz Konrad. Zaglądam od czasu do czasu napatrzeć się na Twoje kwiatki. Warzywnik też super. Ja na razie mam takie tradycyjne grządki z warzywami - przyzwyczajenie rodziców (mieszkamy razem), ale kiedyś namówię ich na zmiany.
____________________
Ania Ogródek na betonie
Kondzio 20:43, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kindzia napisał(a)

No z tymi to przesadziłeś!!!! Zżera mnie zazdrość...takie piękne!!!!! Napisz nazwę odmiany, proszę ładnie
O z tym będzie trudno bo zamawiałem ich dużo i nie pamiętam nazw hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:46, 09 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniula napisał(a)
Mi też się te pełne liliowe tulipanki szalenie podobają. Muszę koniecznie takie gdzieś wyszukać i jesienią posadzić.

Pięknie masz Konrad. Zaglądam od czasu do czasu napatrzeć się na Twoje kwiatki. Warzywnik też super. Ja na razie mam takie tradycyjne grządki z warzywami - przyzwyczajenie rodziców (mieszkamy razem), ale kiedyś namówię ich na zmiany.
Dziękuje staram się A warzywnik ważne że jest ja trochę poszalałem z tymi przeróbkami i pomysłami i wdrażaniu tak od razu finansowo trochę nie wyrabiam ale co tam muszę te rzeczy skończyć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Madzenka 21:02, 09 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio u ciebie raj kwiatowy. Piekny ogród stworzyłeś!
Czytałeś u Pszczółki aby truskawki sianem obłożyć?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies