Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

anna_g 23:30, 14 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Konrad.... łał... no łał Ten Twój warzywnik jest fantastyczny... cudny... bardzo fajnie to zrobiłeś - faktycznie taki angielski. Rewelka. A zakupy... no no no - dałeś czadu Będą piękne kompozycje w tych kolorach Czekam na ich fotki. Dobrej nocy
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kondzio 23:43, 14 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anna_g napisał(a)
Konrad.... łał... no łał Ten Twój warzywnik jest fantastyczny... cudny... bardzo fajnie to zrobiłeś - faktycznie taki angielski. Rewelka. A zakupy... no no no - dałeś czadu Będą piękne kompozycje w tych kolorach Czekam na ich fotki. Dobrej nocy
postaram się jak najszybciej je dać ale nie obiecuje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Margarete 02:46, 15 maj 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kondziu no to te tulipany wykupi całe Ogrodowisko, to juz ustalilismy
a co do twoich dzisiejszych zakupów jednorocznych to tez nie mało..... masz rację z tym że można zwariowac ja tez wczoraj tylko na chwilke podjechałam do Nomi po żarówkę..... a wyszłam obładowana 3 donicami.... ale bez żarówki....bo zapomniałam po co przyszłam... a to był zwykły market a co dopiero mówic o ofercie giełdy.... wszysktkie te rośliny tam wołaja mnie i prosza żebym je kupiła...... a u mnie włącza sie takie chciejstwo, choc ogródek mam przecież nieduży...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kondzio 08:12, 15 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Margarete napisał(a)
Kondziu no to te tulipany wykupi całe Ogrodowisko, to już ustaliliśmy
a co do twoich dzisiejszych zakupów jednorocznych to tez nie mało..... masz rację z tym że można zwariować ja tez wczoraj tylko na chwilkę podjechałam do Nomi po żarówkę..... a wyszłam obładowana 3 donicami.... ale bez żarówki....bo zapomniałam po co przyszłam... a to był zwykły market a co dopiero mówić o ofercie giełdy.... wszystkie te rośliny tam wołają mnie i proszą żebym je kupiła...... a u mnie włącza się takie chciejstwo, choć ogródek mam przecież nieduży...
Zgadza się ja jak idę do sklepu pisze kartkę co mam kupić bo po pierwsze łatwo coś zapomnieć lub kupić coś nie potrzebnego hi hi hi na giełdzie jak się chce ceny hurtowe trzeba brać po skrzynce a ja i tak w tym roku kupiłem mniej bo stwierdziłem ze nie będę dawał donic na górny taras bo z niego nie korzystam wiec odpadły cztery donice metrowe i dla tego kupiłem o wiele mniej niż wcześniejszych latach
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
andzia1606 08:52, 15 maj 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Kondzio napisał(a)
Zgadza się ja jak idę do sklepu pisze kartkę co mam kupić bo po pierwsze łatwo coś zapomnieć lub kupić coś nie potrzebnego hi hi hi na giełdzie jak się chce ceny hurtowe trzeba brać po skrzynce a ja i tak w tym roku kupiłem mniej bo stwierdziłem ze nie będę dawał donic na górny taras bo z niego nie korzystam wiec odpadły cztery donice metrowe i dla tego kupiłem o wiele mniej niż wcześniejszych latach

"Coś nie potrzebnego" skąd ja to znam. Zawsze mi się zdarza coś takiego popełnić, jeśli chodzi o rośliny.Pozdrawiam.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
Milka 15:27, 15 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kondzio napisał(a)
moje zakupy dzisiejsze hi hi hi




warzywniak cudowny, taki fajny klimat ma, a te zakupy...szalejesz i to mnie cieszy
z pieskami masz rację, wynajmę Marzenki Tytusa, dobry przeciwnik do testu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kondzio 17:04, 15 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
andzia1606 napisał(a)

"Coś nie potrzebnego" skąd ja to znam. Zawsze mi się zdarza coś takiego popełnić, jeśli chodzi o rośliny.Pozdrawiam.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 17:05, 15 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
irena_milek napisał(a)

warzywniak cudowny, taki fajny klimat ma, a te zakupy...szalejesz i to mnie cieszy
z pieskami masz rację, wynajmę Marzenki Tytusa, dobry przeciwnik do testu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
alinak 22:08, 15 maj 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Konrad warzywnik modelowy . nie przypuszczałam że aż tak zaszalejesz . świetny
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
grupa_trzyma... 22:55, 15 maj 2013

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Konrad wpadłam po świeżą porcję "hihihi" a u widzę szaleństwo tulipanowe. ja też się piszę na te tulipki. Pamiętam, że w zeszłym sezonie Ogrodowisko oszalało na punkcie tulipanów Sapporo. Kiedy chciałam je zamówić wszędzie widziałm napis: towar niedostępny. Myślę, że tak samo będzie z twoimi tulipanami.
Zakupy cudne. Przypomnij mi, jak nazywają się te jasnozielone liście? Białe pelargonie to moje marzenie. U nas są tylko czerwone albo różowe. Pozdrawiam, hihihi
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies