Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

MagdalenaK8 14:21, 31 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Kondziu coś chyba przeoczyłam będziesz miał kury ?
____________________
Ogród i nie tylko...
Kondzio 14:22, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
MagdalenaK8 napisał(a)
Kondziu coś chyba przeoczyłam będziesz miał kury ?
tak ozdobne sześć hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
hanka_andrus 14:24, 31 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Konrad! Ty wariacie! Za kury się bierzesz? Ja też bym miała, ale jak one samopas, daleko ode mnie, to nie jest to możliwe. Zazdroszczę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
MagdalenaK8 14:28, 31 mar 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Jestem zachwycona ja tez marzę o kurach i ślicznym kurniku i kupię sobie ten kurnik i już...
Na razie to tylko marzenie bo mam kaukazicę Jadwigę i moje kury mogłyby marnie skończyć jak te sąsiadowe co to przeleciały do mnie .
Czekam na ten Twój kurnik ...oj czekam ...
Za te kury to Cię uwielbiam hi hi hi...
____________________
Ogród i nie tylko...
Kondzio 14:29, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
hanka_andrus napisał(a)
Konrad! Ty wariacie! Za kury się bierzesz? Ja też bym miała, ale jak one samopas, daleko ode mnie, to nie jest to możliwe. Zazdroszczę.
kupiłem domek ogrodnika w castoramie bo była bardzo dobra cena dorobię wybieg przemaluje i ocieple i bedzie git hi hi hi beda miał jajka i nawóz do kwiatów hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 14:34, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
MagdalenaK8 napisał(a)
Jestem zachwycona ja tez marzę o kurach i ślicznym kurniku i kupię sobie ten kurnik i już...
Na razie to tylko marzenie bo mam kaukazicę Jadwigę i moje kury mogłyby marnie skończyć jak te sąsiadowe co to przeleciały do mnie .
Czekam na ten Twój kurnik ...oj czekam ...
Za te kury to Cię uwielbiam hi hi hi...
to było moje marzenie od dziecka jeszcze marzyłem o świniach i krowkach ale na nie nie mam warunków zawsze marzyłem życiu samowystarczalnym ale chociaż wcześniej spełniam swoje marzenia ja jestem wychowankiem blokowym i wasze odkąd pamietam chciałem z tamtąd sie uwolnić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
hanka_andrus 14:35, 31 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No, i grzędy im musisz zrobić, bo one lubią wysoko spać w nocy. Jeszcze są drapieżniki co je uwielbiają. O lisach nie mówię, ale tchórze i kuny to amatorzy na kurzęcinę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Hogata 14:36, 31 mar 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Jestem bardzo ciekawa tych kurek, na pewno bedziesz zadowolony .

Ambrowca też planuje kupić, piekne drzewo.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Kondzio 14:45, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
hanka_andrus napisał(a)
No, i grzędy im musisz zrobić, bo one lubią wysoko spać w nocy. Jeszcze są drapieżniki co je uwielbiają. O lisach nie mówię, ale tchórze i kuny to amatorzy na kurzęcinę.
haniu wiem wejście i wybieg beda miały osiadkowaną razem z sufitem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 14:46, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Hogata napisał(a)
Jestem bardzo ciekawa tych kurek, na pewno bedziesz zadowolony .

Ambrowca też planuje kupić, piekne drzewo.
ja tez jestem ciekaw hi hi hi ambrowiec mi sie podoba jesienią a śliwa pilkowana bedzie teraz piekna
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies