Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 20:58, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdzia napisał(a)


Możliwe jak najbardziej , lisy jedza nornice i myszy ,to jest nawet ich bardzo podstawowy pokarm.
o proszę masz odpowiedź
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 21:20, 31 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kondzio napisał(a)
Mam pytanie kupiłem abramowca i przeczytałem ze sa duże ale teraz po zakupie hi hi hi blondynka ze mnie hi hi hi nieobrazajac blondynki zamierzałem ja posadzi tu po lewej stronie obok metasekwoji proszę o pomoc


No przyszłam zobaczyć Twojego "abramowca", hihihi, ambrowca tzn., po drugiej stronie ścieżki? chcesz posadzić czy koło metasekwoi? mój ambrowiec jest jeszcze niski jakieś1,30 m, ale ma pokrój strzelisty, sadź najwyżej podskubiesz od dołu i na koronie się skoncentrujesz
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kondzio 21:23, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
monteverde napisał(a)

No przyszłam zobaczyć Twojego "abramowca", hihihi, ambrowca tzn., po drugiej stronie ścieżki? chcesz posadzić czy koło metasekwoi? mój ambrowiec jest jeszcze niski jakieś1,30 m, ale ma pokrój strzelisty, sadź najwyżej podskubiesz od dołu i na koronie się skoncentrujesz
myslalem o bok metasekfoji dla kontrastu i myslalem o prowadzeniu go w pionie ale nie wiem czy to możliwe czy nie lepiej kupic kolumnowy jak myślisz
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
agata19762 21:40, 31 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kondzio oszalałeś z tymi kurami

fotki obejrzałam ....cudnie masz !!!!!!!!!

z utęsknieniem czekam na te Twoje róże
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
kaisog1 21:41, 31 mar 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Wróbel linie rabat mus zmienić i będzie o niebo lepiej Poza tym masz porządek taki, że przestanę do Ciebie zaglądac ...bo aż mi wstyd
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Milka 21:42, 31 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kondziu, jesli kupiłes drzewo, to taki ambrowiec rosnie wielki, choć u nas w jraju mniejszy, mozesz go formowac, znosi dobrze ciecie, ale do naszych ogrodow lepszy fastigiata, czyli kolumnowy, ten kolo metasekwoji super pasuje posadź w innym miejscu i tnij, jak śliwy ozdobne, az tak szybko nie rośnie, nie zamartwiaj sie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kondzio 21:42, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
agata19762 napisał(a)
Kondzio oszalałeś z tymi kurami

fotki obejrzałam ....cudnie masz !!!!!!!!!

z utęsknieniem czekam na te Twoje róże
ja tez ale prędzej beda piwonie hi hi mam ich sporo ciekawy jestem ile z nich zakwitnie hi hi hi co mam powiedzieć apropo kur marzenia powinno sie spełniać
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:44, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kaisog1 napisał(a)
Wróbel linie rabat mus zmienić i będzie o niebo lepiej Poza tym masz porządek taki, że przestanę do Ciebie zaglądac ...bo aż mi wstyd
hi hi hi wiem ze trzeba tylko nie wiem jak sie za to zabrać
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:46, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
irena_milek napisał(a)
Kondziu, jesli kupiłes drzewo, to taki ambrowiec rosnie wielki, choć u nas w jraju mniejszy, mozesz go formowac, znosi dobrze ciecie, ale do naszych ogrodow lepszy fastigiata, czyli kolumnowy, ten kolo metasekwoji super pasuje posadź w innym miejscu i tnij, jak śliwy ozdobne, az tak szybko nie rośnie, nie zamartwiaj sie
ok dzieki to kupie drugi a ten posadze gdzie indziej hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Anita1978 21:47, 31 mar 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Kury??? Mój młodszy syn o nich marzy.....na razie, a raczej wogóle, pozostanie to w jego sferze marzeń!
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies