Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Mala_Mi 20:45, 31 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Szukam tego domku ogrodnika dla kurek.. i nie znalazłam..
Ambrowiec rośnie duży..... i czy sie zmieści nie wiem..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 20:45, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
baraga1904 napisał(a)


...i tak ma byc...a jakie planujesz kury...takie co dają zielone jajka np też?
dwie kury zwykle nioski i cztery kury kochiny i w tym kogut hi hihi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
hanka_andrus 20:46, 31 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miniaturki może, albo najlepsze zielononóżki. Ale i tak z kur to najbardziej lubię koguty za ich zawadiackie miny. No i to pianie! Powodzenia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kondzio 20:47, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)
Szukam tego domku ogrodnika dla kurek.. i nie znalazłam..
Ambrowiec rośnie duży..... i czy sie zmieści nie wiem..
domek bedzie jutro no wlasnie i tak mysle o tym abramowcu i nie wiem sam
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:48, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
hanka_andrus napisał(a)
Miniaturki może, albo najlepsze zielononóżki. Ale i tak z kur to najbardziej lubię koguty za ich zawadiackie miny. No i to pianie! Powodzenia.
dokladnie Haniu a zobaczysz na poprzednim zdjęciu tam jest zdjęcie gdzie chce posadzić abramowca
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gabriela 20:52, 31 mar 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Skoro domek ogrodnika ma służyć za kurnik, to znaczy że kury będą miały... pałac, a nie kurnik. Oczywiście z punktu widzenia tych kur. Przestrzeń, ze trzy piętra grzęd, kilka gniazd do znoszenia jajek, no luksusy i tyle.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 20:53, 31 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Konrad ,ja na temat ambrowca wiem tyle ile napisałam u Irenki. Myślę że więcej na jego temat wiedziałaby Danusia,ona sadzi je u swoich klientów. Jeżeli są kolumnowe, może warto by było zrobić podmiankę?
Bo on mi na takiego "klonowatego"wygląda, więc i rośnie pewnie podobnie.Ale jeszcze jutro w księgi stare popatrzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 20:54, 31 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pszczelarnia napisał(a)
Wychowanku blokowy! Konrad, kanciki jak w mozaice wycięte - śliczne.
Lisy mają bezbłędny węch - koło nas chodziły kury sąsiadki, wieczorem lisy rozkopały mi doszczętnie niektóre rabaty wzdłuż ogrodzenia, tam, gdzie za dnia kury chodziły. Jakby chciały się dostać do kurnika, którego nie mam.
A może one nornic szukały? Czy to możliwe?


Możliwe jak najbardziej , lisy jedza nornice i myszy ,to jest nawet ich bardzo podstawowy pokarm.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kondzio 20:56, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gabriela napisał(a)
Skoro domek ogrodnika ma służyć za kurnik, to znaczy że kury będą miały... pałac, a nie kurnik. Oczywiście z punktu widzenia tych kur. Przestrzeń, ze trzy piętra grzęd, kilka gniazd do znoszenia jajek, no luksusy i tyle.
mam tez taka nadzieje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:57, 31 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
hanka_andrus napisał(a)
Konrad ,ja na temat ambrowca wiem tyle ile napisałam u Irenki. Myślę że więcej na jego temat wiedziałaby Danusia,ona sadzi je u swoich klientów. Jeżeli są kolumnowe, może warto by było zrobić podmiankę?
Bo on mi na takiego "klonowatego"wygląda, więc i rośnie pewnie podobnie.Ale jeszcze jutro w księgi stare popatrzę.
Haniu dziekuje popytem jeszcze ale chyba dokupie jeszcze drugiego kolumnowego a tego posadze gdzie indziej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies