Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Popówek

Pokaż wątki Pokaż posty

Popówek

popcorn 14:33, 20 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale super! Wrzosowisko za płotem (nie sikają Ci tam psy?
I trawnik piękny i z kancikami - super!! Ostrzegam Cię tylko że im dłużej na Ogrodowisku tym większe rabaty i ilość roślin na nich kosztem trawnika

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Ymma 14:34, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
poziomicą jest łopatka dziecka, akurat się nawinęła



tutaj może lepiej widać



rabatka jest wyniesiona specjalnie by zasłonić betonową podmurówkę ( docelowo podmurówka będzie zasłonięta przez bluszcze) - nie mam żadnego problemu z korą na trawniku itd.
Po jednym oberwaniu chmury, gdzie przez pół godziny woda na trawniku faktycznie stała miałam na trawniku 10-15 kawałków kory.

pozdrawiam

____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 14:46, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
popcarol napisał(a)
Ale super! Wrzosowisko za płotem (nie sikają Ci tam psy?
I trawnik piękny i z kancikami - super!! Ostrzegam Cię tylko że im dłużej na Ogrodowisku tym większe rabaty i ilość roślin na nich kosztem trawnika

pozdrawiam!!


dziękuję

przed ogrodzeniem wysypuję proszek odstraszający psy i koty ( taki na bazie tytoniu sądząc po zapachu), pomaga. Psom zresztą te wrzosy chyba przeszkadzają w załatwianiu potrzeb, 2 razy miałam tam grubszą sprawę do usunięcia.

Ja mam taką cichą nadzieję, że M. jednak się do roślinek przekona - nie wyrzucił z domu w zeszłym roku za zrobienie rabaty z borówkami koło tarasu ( a w tym roku zobaczył, że Młode borówki uwielbiają zrywać z krzaka), w tym roku zgodził się na eksperymelnatne posadzenie sosenki karłowatej przy kostce wzdłuż parkingu ( jeżeli nie będzie przeszkadzała w zimie będę mogła zrobić nową rabatę z niskimi iglakami - a może i bukszpanik się trafi )

pozdrawiam
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
kasik778 16:21, 20 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Ymma napisał(a)
moje dzisiejsze kanciki - co prawda już się chwaliłam na innym wątku, ale co tam









witam kanciki profesjonalne, u mnie to to chyba nigdy nie znajdę czasu, aby porządnie pokancikować
____________________
Ymma 20:59, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
kasik778 napisał(a)

moje dzisiejsze kanciki - co prawda już się chwaliłam na innym wątku, ale co tam


witam kanciki profesjonalne, u mnie to to chyba nigdy nie znajdę czasu, aby porządnie pokancikować





dziękuję za wizytę

widziałam Twój ogród - nie potrzebuje kancików, jest piekny jaki jest

u mnie roślinki małe, przynajmniej kancikami zwabię odwiedzających
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
kasik778 21:03, 20 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
nie mów ogródek juz jest bardzo fajny

ja jak bym zaczęła od kancików, to może u mnie byłoby teraz zupełnie inaczej, a tak to trzeba po trochu zmieniać
____________________
Ymma 21:21, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
znalazłam dzis zdjęcie z zeszłego roku



i zdjęcie z dzisiaj dla porównania

____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Moniika 21:24, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ymma napisał(a)
znalazłam dzis zdjęcie z zeszłego roku



i zdjęcie z dzisiaj dla porównania


Porównanie jest .... Bardzo optymistyczne gratulacje . Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Joanna___ 22:52, 20 sie 2012

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Dzięki za fotki Wszystko co chciałam zobaczyłam.
____________________
kasik778 22:55, 20 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
No różnica jest ogromna, dobrze, że są zdjęcia, zobaczysz za kilka lat jakie będą zmiany
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies