Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Popówek

Pokaż wątki Pokaż posty

Popówek

Ymma 21:05, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365


Witam wszystkich serdecznie kwiatkiem na początek

Forum czytam od dłuższego czasu - kilka tygodni temu trafiłam na Ogrodowisko oglądając hurtem odcinki "Maja w ogrodzie", zachwyciłam się wszystkim, zostałam, czytam i dumam jak mój kawałek ogródka zamienić w takie cudeńko jak Wasze.

Swoją przygodę z własnym kawałkiem ziemi zaczęłam w zeszłym roku, zakładając trawnik i robiąc pierwsze nasadzenia

tuje szmaragdy, wsadzone we wrześniu 2011, tutaj zdjęcie lipiec 2012












____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:07, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
i wrzosowisko przed domem - podobnie wsadzone we wrześniu 2011, zdjęcie lipiec 2012



na początku października wsadziłam jeszcze kilka borówek i poziomek (kupione w lato, w październiku wsadzone do gruntu, zdjęcie lipiec 2012)



i na tym moja twórczość się w zeszłym roku zatrzymała
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:12, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365

Zimę wszystko pięknie mi przetrzymało - aż się zdziwiłam, bo wcześniej jedyny kontakt w ogrodem miałam zbierając borówki na działce mojej Mamy - a ja rozmyślałam co dalej.

Wymyśliłam bluszcz na płocie (jakże oryginalnie), żywopłot z rozmaitych kolorów iglaków i jakieś nasadzenia dołem ( jakieś bo nie wiedziałam jeszcze jakie).

Wyszło mi coś takiego




jak urośnie ma być w zamyśle kolorową zimozieloną ścianą
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Michael 21:12, 09 lip 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Witam.
W świecie zielono zakręconych Ogrodowiczan
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Gardenarium 21:14, 09 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj w rocznicę Ogrodowiska.

Podziwiam wrzosaowisko przed domem bo mało kto decyduje się na takie zewnętrzne nasadzenia. Ja także mam rabatę na ulicy i wszyscy przechodnie mają z tego powodu radość. Dziś aż dwie osoby mnie pochwaliło To miłe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ymma 21:16, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Po siatce i pod iglakami puściłam bluszcze







które w końcu się przyjęły i po podlaniu ich zestawem odżywek idą w niesamowitym tempie we wszystkie strony
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Joanka 21:17, 09 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj

Wpadłam zwabiona tytułem wątku
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Ymma 21:20, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Zdobyłam się też na odwagę i poprosiłam Panią Danusię o kilka szczepek jej cudeńka - ilość jaką dostałam przeszła moje oczekiwania



i już po przygotowaniu do ukorzenienia



Jeszcze raz bardzo dziękuję
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:21, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Witam serdecznie wszystkich Gości i dziękuję za miłe przywitanie
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Ymma 21:24, 09 lip 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Gardenarium napisał(a)
Witaj w rocznicę Ogrodowiska.

Podziwiam wrzosaowisko przed domem bo mało kto decyduje się na takie zewnętrzne nasadzenia. Ja także mam rabatę na ulicy i wszyscy przechodnie mają z tego powodu radość. Dziś aż dwie osoby mnie pochwaliło To miłe.


mieszkam na ulicy Wrzosowej, to zobowiązuje A sąsiadce tak spodobało się moje wrzosowisko, że postanowiła je pociągnąć w drugą stronę i teraz jesteśmy na etapie ustalania odmian, żeby wszystko ze sobą współgrało
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies