Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Logowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Logowanie

akanta 19:55, 16 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Co zrobić aby uaktywnić link z nazwą ogrodu .Litery są czarne.A ja nie kumam.Proszę o pomoc.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Gardenarium 19:50, 17 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tu jest o tym watek, pewnie nawiasów (spacji nie skasowałaś przy [url]

Przeczytaj uważnie o tych nawiasach

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agness 21:53, 19 sie 2012

Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 5
Witam,
kilka dni temu zarejestrowałam się na ogrodowisku i każdorazowo kiedy chcę się zalogować mam problem, gdyż mi się to nie udaje.wyświetla się komunikat o błędnym haśle lub loginie. W momencie kiedy zresetuję hasło i podam nowe to wówczas się loguję. jest to kłopotliwe. co radzicie?
pozdrowionka
____________________
Agnieszka
AgA 16:05, 20 sie 2012

Dołączył: 16 sie 2012
Posty: 6
Witam serdecznie.
Jestem nową użytkowniczką forum ,i mam ten sam problem co Agness powyżej . Rownież przyłączam się z prośbą o radę , jak można rozwiązać problem logowania na forum.
Pozdrawiam
Sebek 19:46, 02 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ojjj nie wiem - mi normalnie wchodzi na stare hasło. Musicie za każdym razem z maila ściągać nowe hasło czy po prostu znów wpisywać przy logowaniu?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
jolka 20:53, 03 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Wygląda na to, że problem z logowaniem jest "głębszy". . .
U mnie to samo - za każdym razem konieczność resetowania hasła.
Ale nic to ... i tak uwielbiam o g r o d o w i sk o

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Gardenarium 21:35, 03 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ja mam ustawienie bez logowania, wtedy wchodzę i nic nie robię, Wyslijcie prywatną wiadomość do Ronina.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ronin 16:38, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Myślę, że teraz już nie będzie tego problemu z logowaniem. Ważne, żeby wpisywać dokładnie swój login, wielkość liter ma znaczenie.

Fajnie jakby osoby, które o tym pisały potwierdziły mi, że już jest ok.
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
jolka 20:24, 06 wrz 2012


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
No więc .. sprawdziłam i nie jest ok ;(
Próba logowania kończy się informacją o błędnym haśle,
no i dalej .. cała bajka pt. odzyskaj hasło.


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
ronin 20:33, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Tak jak napisałem wielkość liter w loginie ma znaczenie. Przeglądałem logi systemowe i widzę, że raz wpisywała Pani login z dużej litery a raz z małej. Może proszę spróbować jeszcze raz wpisując tylko z małej litery i poprawne hasło.
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies