Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Logowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Logowanie

ronin 21:41, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Tam gdzie wcześniej login. Zresztą to pole jest specjalnie podpisane "Adres e-mail"
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Mirka 21:51, 07 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ronin napisał(a)
Tam gdzie wcześniej login. Zresztą to pole jest specjalnie podpisane "Adres e-mail"
Witam ronin.,wpisałam i udalo się zalogować.Dzieki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Borbetka 09:35, 08 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Wszystko teraz działa.
____________________
borówcowy wizytowka
malgorzata_z... 11:53, 19 mar 2013

Dołączył: 18 wrz 2012
Posty: 3
Mam problem z zalogowaniem się do mojego konta "Malgolinka" Problem pojawił się w momencie gdy logowanie było konieczne poprzez adres e-mail - nie mogłam się zalogować i kliknęłam na logowanie z Facebooka i tym chyba zupełnie namieszałam. Od tej pory loguje mnie jako malgorzata_ziembicka (nowy użytkownik) prawdopodobnie połączyło mój adres z kontem facebooka i nie mogę za chiny zalogować się na Malgolinkę a na tym profilu miałam założony już swój wątek i wszystkie powiadomienia. Mam nadzieję, że jakoś uda się to odkręcić.

Pozrawiam
Małgosia
Gardenarium 12:03, 19 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wyślij tę wiadomość do Ronina, on tylko może to sprawdzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malgorzata_z... 12:09, 19 mar 2013

Dołączył: 18 wrz 2012
Posty: 3
Ok Danusiu tak zrobię.
kaisog1 21:33, 19 mar 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jeżeli zalogujesz się najpierw przez FB to z automatu zaloguje Cię loginem z FB. Trzeba wylogować się z FB, potem z Ogrodowiska. Odświeżyc stronę Ogrodowiska (nie logując się do FB) i zalogować przez e-mail.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
malgorzata_z... 22:46, 19 mar 2013

Dołączył: 18 wrz 2012
Posty: 3
Małgosiu niestety tutaj to nie o to chodzi - sprawdzałam to usuwając ciasteczka facebookowe i także na innych komputerach na których nigdy nie logowałam się do facebooka.
Tu trzeba prawdopodobnie usunąć ten nowy profli (ja tego nie mogę zrobić) prawdopodobnie problem w tym, że dwa profile są na ten sam adres e-mail i dlatego mnie loguje na ten ostatni. Podałam roninowi moje dwa adresy e-mail żeby mógł skontaktować sie ze mną gdy usunie tego użytkownika na którego mogę się w tej chwili logować.
Mam nadzieję, że z poziomu admina uda się to odkręcić i odzyskam Malgolinkę
Malgolinka 23:51, 19 mar 2013


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 39
Jestem Dziękuję za pomoc
____________________
Pozdrawiam Małgosia Ogród Małgolinki
Gardenarium 23:52, 19 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A kto pomógł i co było, dolegało Tobie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies