Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Mary 23:29, 21 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Elu. Wybacz. Może to ja się niezręcznie wyraziłam.

Też jestem z pokolenia, które nie wychowało się na emotikonach.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gardenarium 08:38, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MariBere napisał(a)
Elu,

Nie zachęcam do używania emotikonów. Ale jeśli nie możesz bez nich żyć to jest inny sposób ich wpisywania.
Skopiowałam kilka przykładów z wątku Asi. Kliknij cytuj na moim poście to zobaczysz w jaki sposób zostały wpisane.

[emotikony zmoderowane]
Nie wiem, w jaki sposób uzyskać listę tych emotikonów. Proponuję podpytać Asię.
Wątek
http://www.ogrodowisko.pl/watek/7040-dzialeczka-asi/


Nie, nie nie... takl u nas nie będzie. Admin wyraźnie dał wzory emotikonów a te usuwamy jak je widzimy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:43, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Adela napisał(a)
Marysiu, dziękuję za odpowiedź, ale sądzę, że zostałam źle zrozumiana. Nie jestem fanką używania emotikonów. Szczególnie w nadmiarze. Jednak, jak widzę, na forum są one bardzo powszechne.
Czasami jedna buźka pozwala wyrazić emocje - radość, zadowolenie, czy zmartwienie. I to wszystko. Jestem z pokolenia, któremu nie są znane załączone przez Ciebie ruchome stworki.


Jeśli je widzisz to daj mi znać.

Wyjawiam powody nie zamieszania emotikonów

Forum jest bardzo popularne, zdjęć jest ponad milion, a może i dwa. Mamy własne serwery, które opłacamy z własnych funduszy. Zdjęcie zajmują bardzo dużo miejsca a z emotikonami zajmą jeszcze więcej, a więc jeśli zależy nam na sprawnym działaniu forum tak, jak to założyliśmy - czyli zdjęcia, ogrody, porady -


nie obciążajmy serwerów niepotrzebnymi obrazkami...upodobnimy się do innych for i zacznie szwankować działanie. Admin i bez tego ma od groma roboty, a jest jeden i działa nocami. Dajmy mu się nieco wyspać To mój apel. Jeśli widzicie, że ktoś nadużywa emotikonów - napiszcie mu aby wyhamował Proszę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mary 15:41, 22 wrz 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Danusiu,

Znowu zacznę od napisania, że nie zachęcam do używania emotikonów.

Moim zdaniem, ten sposób używania emotikonów nie zajmuje miejsca na serwerze, podobnie jak link do obrazka umieszczonego poza forum.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
asiak 21:17, 22 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
I wszystko jasne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Gardenarium 23:10, 22 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dozwolone sąjedynie emotikony umieszczone na pierwszej stronie wątku. MOże i nie zajmują miejsca, tak sądziłam, ale zapytam.

Jednak nie chcemy tutaj emotikonów w postaci żabek, ludzików i innych stworków i takie będziemy kasować. Nie chcemy aby portal zamienił się w pstrokaciznę a raczej pragnęlibyśmy aby zawierał więcej poważnych, rzeczowych ogrodowych treści.

I oczywiście zdjęć

Pozdrawiam zarówno zwolenników jak i przeciwników emotikonów i odsyłam na stronę 1 tego wątku. Także liczymy na stosowanie tego co zamieścił Ronin
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies