Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Gardenarium 15:45, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pierwsze pytanie Zbyszku - to jest ok zostałeś powiadomiony ile masz plusików, potem masz w forum plusiki, a tam na listę nie musisz wracać. Lista jest tylko z dwóch dni i informuje ile było wpisów każdego dnia na Forum.

Przechodzimy do Forum, plusiki pozostają przy tych wątkach, których nie odwiedziłeś i wiesz, co masz jeszcze zaległe.
Dla mnie to wszystko działa bez zarzutu, tak sobie to wyobrażałam.
Najpierw zaglądam ile było wpisów, a potem przechodzę na Forum i czytam, czego nie czytałam w dowolnej kolejności. Jak nie zdążę, wiem jutro co mi zostało i co przybyło.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 15:54, 30 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
czyli prościej na górze mamy wiadomości i powiadomienia. one działają jednorazowo i jak się na nie kliknie to następne powiadomienia czyli plusiki dojda wtedy gdy po naszym kliknięciu ktoś cos nowego napisze. w praktyce więc działają jako informacja co się aktualnie dzieje kto coś napisał taki szybki podgląd
przy watkach natomiast plusiki są na stałe dopóki nie odwiedzimy danego watku i go nie przeczytamy
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 16:00, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Napisał to po "chłopsku" i się z tym zgadzam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 17:11, 30 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11134
Wszystko kochani się zgadza tylko jest jedno ale : załóżmy że w powiadomieniach jest 8 plusików - czyli te najnowsze. Klikam na dowolny plusik - czytam i jak wracam do powiadomień to znikają plusiki z tych pozostałych 7-miu których jeszcze nie przeczytałem. Ale może się czepiam ....
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 17:16, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Tak, to prawda. Ale żeby poczytać pozostałe co nie zajrzałeś, już tylko patrzysz na forum, a nie na powiadomienia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 17:21, 30 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11134
Dobrze .Dzięki Danusiu .Czyli wszystko działa tak jak ma działać.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ronin 17:31, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Ja to sobie otwieram wszystkie nowe powiadomienia w nowych zakładkach. Tak jest najwygodniej
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:31, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Jasne, jest super teraz, ja tylko zaglądam do powiadomień raz, aby zobaczyć ile wpisów było, a potem to już tylko forum

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 20:10, 30 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
otwieramy te 8 powiadomień na osobnych kartach (można ustawić mysz tak aby wciskając kółko otwierało się w nowej karcie) i nie musimy zaglądać na forum, ale jak coś przegapimy to przy watkach będzie dalej plusik dopóki nie przeczytamy nowego wpisu
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 20:53, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
O matko, wiem o co chodzi i umiem to zrobić, ale jak czytam to, to jakbym była na Marsie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies