Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Gardenarium 09:07, 29 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Powinno być wyeksportowane na pulpit z nośnika czy folderu w wielkości 640x480.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monika_szmygin 10:47, 29 cze 2013


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 11
Dziękuję bardzo pomogło

Przeglądając forum zauważyłam,ze ma Pani przeogromna wiedze o roślinach mam prośbę o identyfikację przyczyn problemow z moimi roslinkami wszystkie informacje umieściłam na forum o szkodnikach i chorobach. Będę bardzoo wdzięczna za pomoc!
____________________
Pozdrawiam Monia
iwonadm 09:04, 11 wrz 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Witam mam prośbę do administratora w sprawie usprawnienia przeglądania wątków
czasami wątek ma wiele wiele stron
czy może być w pozycj ilości stron edytowalne okienko przejdź do i tu będzie można wpisać ost stronę na której się skończyło oglądać
niektóre wątki mają po 1000 postów i więcej
ale nawet na 100 stronach jest to uciążliwe
Liczę na innowację
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Gardenarium 10:02, 11 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Innowacja nie jest potrzebna bo to się robi w prosty sposób. Jest na to sposób tutaj, nie musisz przeglądać tylu stron

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4120-jak-przejsc-do-wybranej-strony-watku

Klikasz prawym myszką jakbyś chciała skopiować adres linku, robisz tak, żebyś mogła ręcznie wpisać dowolny numer strony i klawisz ENTER i masz wybraną stronkę.


Masz przykładową stronkę http://www.ogrodowisko.pl/watek/2999-prawie-ogrod-prawie-robi-wielka-roznice?page=146

Na końcu jest np. nr 146, chcesz 50 to zmieniasz 146 na 50 i enter.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
retro 09:44, 14 paź 2014


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 21
Nie wiem, czy ten wpis powinien być tu- jeśli nie, proszę o przeniesienie. Przeglądając wątki, oglądam zdjęcia ogrodów, roślin. Drzewa, byliny, krzewy i inne ogrodowe cuda... Ale ze względu na położenie geograficzne zwracam szczególną uwagę, co komu się udaje w moim regionie, ponieważ rośliny to czasami kosztowne hobby,a w internecie znajduję mnóstwo czasem sprzecznych informacji.Tu na własne oczy mogę przekonać się, które roślinki się udają, jak wyglądają, itd Stąd prośba- drodzy forumowicze, umieszczajcie przy nickach chociaż region,najlepiej miasto, ideałem byłaby strefa klimatyczna . Nie wszyscy to robią, a szkoda, ponieważ nie zawsze mam czas wyszukać w wątku daną informację, a jest to dla mnie bardzo istotne.
____________________
Katarzyna. Po wiejsku.
Gardenarium 20:09, 14 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niektórzy forumowicze nie chcą być utożsamiani z miastem, czy rejonem Polski i to należy uszanować, nie zmuszać do wyjawienia gdzie mieszkają, a nawet w jakim rejonie. Niektórzy chcą całkowicie być anonimowi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
retro 08:37, 15 paź 2014


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 21
I ja to doskonale rozumiem, naprawdę. Dlatego wspomniałam o strefach. Forum, a szczególnie Ogrodowisko, to miejsce gdzie mamy czuć się miło, swobodnie i bezpiecznie, nie ma przymusu, tylko dobra wola... .
____________________
Katarzyna. Po wiejsku.
Gardenarium 21:01, 15 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli ktoś ma ochotę może także umieścić swój ogród na mapie

http://www.ogrodowisko.pl/mapa-ogrodow
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lilia 23:31, 01 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Witam,
Jestem tutaj nowa. Przeglądam wątki,aby poznać użytkowników forum i ich piękne ogrody.
Nie wiem, jak zaznaczyć wątek i jak umieścić swój ogród na mapie?
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
lilia 00:00, 02 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Już doczytałam, jak zaznaczyć wątek. Po prostu trzeba napisać post.
Drugie pytanie - aktualne.
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies