Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Szybkie dodawanie zdjęć, uśmieszki, statystyki i inne drobne zmiany

zbigniew_gazda 21:19, 30 sty 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Danusiu wygląda na to że Emilowi trzeba postawić piwo. Napisał wszystko ale nie łopatologicznie.
A więc nowe posty z plusikami możemy otwierać za pomocą środkowego przycisku na myszy (kółko) .Najeżdżamy na tytuł wątku w powiadomieniach i klikamy środkowym przyciskiem .W pierwszej linijce nad ekranem ukazuje się dany wątek. Naciskając kolejno na posty - mamy ich u góry ekranu. Każdy z nich ma krzyżyk do jego skasowania po przeczytaniu. Otwieramy kolejne lewym przyciskiem myszy , czytamy i klikamy na "X". No to próbujemy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 21:21, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jaki Ty jesteś opanowany
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Niage 12:49, 02 lut 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
A ja bym tak chciała, aby te plusiki przy nieczytanych wątkach jakoś wyróżnić. Kolor bardzo się "zlewa" z tytułami, przez co są mało widoczne. Jeżeli nie innym znakiem, to może kolorek inny? Nie mam nic do zielonego, to mój ulubiony kolor Łatwiej i szybciej nam będzie znaleźć nowe posty w interesujących nas wątkach. Pewnie Ronin i w tym zakresie działa
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Niage 17:43, 14 lut 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Brawo Ronin, kolejna nowość Najnowsze wpisy ukazują się jako pierwsze od góry. I to mi się super podoba, ułatwia szybkie czytanie nowych postów. Ta chronologia była już potrzebna
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Jagna 18:03, 14 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Niage napisał(a)
Brawo Ronin, kolejna nowość Najnowsze wpisy ukazują się jako pierwsze od góry. I to mi się super podoba, ułatwia szybkie czytanie nowych postów. Ta chronologia była już potrzebna


i ja sie podpinam...BRAWO
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 23:33, 14 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też, teraz wiadomo, kto napisał nowy post, wątek leci do góry
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
butterfly 19:08, 17 lis 2011


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
zbigniew_gazda napisał(a)
Dobrze .Dzięki Danusiu .Czyli wszystko działa tak jak ma działać.


A jak wy wstawiacie takie fajowe emoty??
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
an_tre 20:01, 17 lis 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
butterfly napisał(a)

Dobrze .Dzięki Danusiu .Czyli wszystko działa tak jak ma działać.


A jak wy wstawiacie takie fajowe emoty??
otwórz sobie ten link
http://emotikona.pl/
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Gardenarium 20:14, 17 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie przesadzajcie z tymi obrazkami, bo wolniej strona się otwiera.
Nasze uśmnieszki robimy przy pomocy symboli. : ) nie dajemy spacji

: )
: D
: (
: o
: x
: p
: |
; )
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
moni 21:53, 11 gru 2011


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
a co jeśli jest to dokument i mam go na komputerze ale nie mogę dodać go ?.
____________________
Mona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies