Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012

an_tre 17:25, 20 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
malgocha1960 napisał(a)
Bozenka kupiła chyba phantom,ale juz w drodze powrotnej uswiadomiłam jej,że na pewno nawet na 10 sztukach nie skończy się.
Ja zaczynałam od limelight,teraz mam ponad 20 i ciągle mi mało,a najmniej miejsca w ogrodzie.

A tak wracałysmy jakby ktoś myślał,że pusto.





Sprawczyni niewygody podróżowania pań dotarła cało i zdrowo na miejsce, jeszcze nie przeznaczenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
wanda7 17:53, 20 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
To jeszcze kilka moich wspomnień tutaj dołożę.
Oto długa aleja spacerowa. Po obu stronach wspaniałe wielkie kępy bylin, krzewów i jednorocznych. A na końcu ławeczka, aby po tak długim spacerze można było na chwilę spocząć i obejrzeć ogród z innej, jakby odwrotnej perspektywy. Mój M dotarł aż do samiutkiego końca


Wśród floksów. Zauważyłam, że często sadzają floksy parami, tak aby jedna barwa podkreślała drugą.


Moją uwagę zwróciły te wysokie żółte kwiaty. Jakby podobne do rudbekii, ale pewności nie mam. Wyglądały jak zwiewne motyle na tych swoich długich łodygach.


Nasadzenia ze zwykłych małych begonii. Dotychczas podobały mi się wylącznie białe i u siebie w ogrodzie będę mieć tylko takie, ale muszę przyznać, że te rozległe czerwone plamy też dają niezły efekt.


Łany werbeny patagońskiej, które chyba na wszystkich zrobiły duże wrażenie. Są niestety jednoroczne, ale podobno same się chętnie rozsiewają.


Ta hakonechloa to prawdziwy piękny potwór. Ile ona ma lat i czy rośnie tu tylko jedna?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 17:55, 20 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Annabelle, posadzona kilka kęp razem.


Bardzo mi się spodobał ten zestaw. Szarości i brudny róż. Czyli łan rozchodników i z tyłu chyba Anafalis perłowy (jeśli to coś innego, to niech mnie ktoś poprawi. A może bylica?




Rozgardiasz przy "stole".


Widok od stołu na oczko (oko!) wodne.


____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
anula_wn 20:24, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Z małym opóźnieniem moje fotki z Pęchcina.
Ja jednak skupię się na ludziach i......zabawnych pozach

"polowanie na obiektywy"..... i..........co robi Kuba ?

za tą fotkę Gośka mnie zabije.... ale co tam!

nie zabiła! uffff...... uśmiała się





____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 20:27, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a potem zobaczyła COŚ i cichutko powiedziała : chcę to mieć...... muszę ....słyszysz.......?

ale ON, nie słyszał, drzemał pod orzechem, w cieniu rabat otulony brzęczeniem owadów....

____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 20:29, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
w innym miejscu, na innej ławeczce Joanka !

pozostałe niewiasty pozazdrościły i przycupnęły obok, by być również uwiecznione ! wszak taka ławeczka !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joanka 20:29, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Super!!!
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
anula_wn 20:30, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
piękne rabaty! cóż za kolor, wielkość w oddali ławeczka, a na niej....

Wiesia !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
jotka 20:32, 20 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
A ja już zaczynam pisać poradnik pt. "Rola ławeczki w ogrodzie" Anula, jesli wyrazisz zgode to ilustracje będą Twoje
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
anula_wn 20:33, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a co tam ! nogi bolą, bo ten ogród taaaaki wielki czas odpocząć
i Haika, moje ulubione, romantyczne, tajemnicze zdjęcie zamyślona, zadumana.....

a Hania postanowiła....no właśnie ! co postanowiła Hania ???

____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies