Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

Anita1978 17:39, 31 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)
Ja też obejrzałam rękodzieła i nie mogę uwierzyc że można takie cuda zrobic. Jestem pełna uznania dla Twoich zdolnosci i cierpliwości . Jeszcze nie widziałam takich prac i nie wiedziałam że można takie cuda robic. Roślinki też masz zadbane i ogrod będzie jeszcze piękniejszy bo piszesz że masz nowe plany.Gratuluję zdolności.

A gdzie mozna znaleźć te cuda??? bo coś nie mogę odszukac...
____________________
ogródek Anity
tengel27 18:10, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Anita1978 napisał(a)

Ja też obejrzałam rękodzieła i nie mogę uwierzyc że można takie cuda zrobic. Jestem pełna uznania dla Twoich zdolnosci i cierpliwości . Jeszcze nie widziałam takich prac i nie wiedziałam że można takie cuda robic. Roślinki też masz zadbane i ogrod będzie jeszcze piękniejszy bo piszesz że masz nowe plany.Gratuluję zdolności.

A gdzie mozna znaleźć te cuda??? bo coś nie mogę odszukac...


Anito w pogaduszkach
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Anita1978 18:33, 31 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Właśnie oglądałam- faktycznie- cuda! Mi najbardziej podobają się te koronkowe Ja z talentów- to tylko gotowanie
____________________
ogródek Anity
tengel27 18:44, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Anita1978 napisał(a)
Właśnie oglądałam- faktycznie- cuda! Mi najbardziej podobają się te koronkowe Ja z talentów- to tylko gotowanie


To duży talent Ja też uwielbiam w kuchni siedziec, choć ostatnio to tylko zdarza mi się ciasta piec
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Milka 16:54, 01 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jestem pod wrażeniem tego co potrafisz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Przetacznik 17:36, 01 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
A co pieczesz dobrego? Pewnie ciasta z owocami z własnego ogrodu ?
____________________
tengel27 18:30, 01 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Przetacznik napisał(a)
A co pieczesz dobrego? Pewnie ciasta z owocami z własnego ogrodu ?


Na ogrodzie mam tylko starą śliwę... mam ją ostatni rok... gruszę, ale z jej owoców poza jedzeniem na surowo to pyszna nalewka powstaje, no i winogron, ale to na wino. Zatem ciasta różne... specjalność - szarlotka A tak to tradycyjnie: plesniak, muszynek piernikowy, sernik z gorzką czekoladą, sernik cytrynowy, keks itp. Zawsze staram się wypróbować coś nowego
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Przetacznik 18:37, 01 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Aż miło przeczytać Panie Gospodarzu, zadziwiasz Pan swoimi umiejętnościami...
____________________
tengel27 18:55, 02 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Ostatnio po pracy staram się trochę ogarnąć chwasty na ogródku, bo przez te wszystkie deszcze rosną szybciej niż rośliny ozdobne. Długo popracować jednak się nie da, bo komary nie pozwalają - gryzą wszystko co tylko odkryte... i czasem to co zakryte też potrafią pokłuć.

Dziś poza odchwaszczaniem dosadziłem nową dostawę irysów. Wymarzyła mi się taka kolorowa rabatka, na którą jako pierwsze trafiły irysy TB 'Night Owl', 'Going My Way', 'Rustic Cedar', 'Exotic Star', 'Kilt Lilt', 'Gold Ring', 'Sumptuosus' i 'Mulled Wine'. Już bym chciał zobaczyć kwiaty

Jako, że ogród zarosnięty, więc tylko fotki zbliżeniowe na kilka kwiatków:

Gladiolus 'Canberra'



Gladiolus 'Wig's Sensation'



Taka sobie różyczka

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 18:58, 02 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Wciąż kwitnie bodziszek



Lilia 'Beverly Dream' ponownie



I takie tam z Grahamem

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies