Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

Moniika 19:18, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tengel27 napisał(a)
No to się nie narobiłem... pochmurzyło się przeszło bokiem i mamy słoneczko Ale za to komary tną we wsztystko co się da i nie dało rady zbyt długo popracować.

Za to w międzyczasie przyjechał kurier i przywiózł coś specjalnie dla Grahama.


Hej! Super ten sprzęt podtrzymujacy! Tez takiego poszukam, ja mam wszystkie ostro zakończone a ten jest taki delikatniejszy! Super! Jakiego powojnika róży chcesz podsadzic?
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 19:24, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tengel27 napisał(a)


Dawid, cięcie chyba zależy od odmiany? czy nie? może ja moje przestanę ciąc

No właśnie niby tak...a on nie tnie- i jakie cudne są!!!



No właśnie doczytałem, że powojniki z grupy viticella tnie się ok. 30 cm nad ziemią od lutego do marca. A u mnie rośnie i ma się dobrze... farciarz chyba ze mnie Na wiosnę zaryzykuję i podetnę

Natomiast nie lubię dokładać sobie pracy i przyznaję się, że niczego nie zabezpieczam.


Nie złe masz szczęście w takim razie ze nie zabezpieczasz i wszystko jest ok... U mnie jak nie zabezpiecze to koniec!!! Sprawdzilam już to. Więc kupuje teraz większość tylko takich które odrastaja od 0 jak Ks.Diana na przykład. Usypuje jej tylko kopczyk jak dla róży a na wiosnę wszystko do 0 usuwam i rosnie w trudnym miejscu jak wściekła. Także masz szczęście
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
tengel27 19:26, 02 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Monika352 napisał(a)

No to się nie narobiłem... pochmurzyło się przeszło bokiem i mamy słoneczko Ale za to komary tną we wsztystko co się da i nie dało rady zbyt długo popracować.

Za to w międzyczasie przyjechał kurier i przywiózł coś specjalnie dla Grahama.


Hej! Super ten sprzęt podtrzymujacy! Tez takiego poszukam, ja mam wszystkie ostro zakończone a ten jest taki delikatniejszy! Super! Jakiego powojnika róży chcesz podsadzic?


Myślę o czymś w kolorze niebieskim i na razie mam na oku 2 powojniki - 'Kiri Te Kanawa' lub 'Polish Spirit'. Ale wciąż oglądam fotki innych
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Moniika 19:26, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Celina napisał(a)

Cześć Dawidzie. Powojniki, róże, artystyczny nieład to lubię najbardziej.
Ale co ja tu czytam o róbotkach? Lubię dziergać i wykonywać inne prace plastyczne, ale nijak nie mogę tu u ciebie w stopce znaleźć tych robótek, o których piszą inni. Gdzież one?


Wandziu odpowiem za Dawida! mam nadzieję ,że sie nie obrazi .W wątku Pogaduszki!
Wklejaj swoje prace Wandziu!

O tym jeszcze nie wiedziałam.. Przegapilam jakoś lecę ogladac co Ty tam tworzysz jeszcze poza tym cudny, ogrodem?
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 19:31, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tengel27 napisał(a)


No to się nie narobiłem... pochmurzyło się przeszło bokiem i mamy słoneczko Ale za to komary tną we wsztystko co się da i nie dało rady zbyt długo popracować.

Za to w międzyczasie przyjechał kurier i przywiózł coś specjalnie dla Grahama.


Hej! Super ten sprzęt podtrzymujacy! Tez takiego poszukam, ja mam wszystkie ostro zakończone a ten jest taki delikatniejszy! Super! Jakiego powojnika róży chcesz podsadzic?


Myślę o czymś w kolorze niebieskim i na razie mam na oku 2 powojniki - 'Kiri Te Kanawa' lub 'Polish Spirit'. Ale wciąż oglądam fotki innych
.
U mnie Polish Spirit właśnie zaczyna kwitnac ale wydaje mi sie ze jest raczej fioletowy anie niebieski ale sprawdze jak paczki solidnie otworzy Kiri faktycznie niebieski, a może Arabella ( bylinowy) zdecydowanie niebieski mnóstwo kwiatków i dłużej kwitnie niż Kiri albo tak jak u mnie Pamela Jackman ( chociaż jak sie rozrosnie za bardzo to może lepiej coś mniej ekspansywnego?) i wracamy do Kiri ponownie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Celina 23:16, 02 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816



Obelisk super! Marzy mi sie taki ,ale boje się,że złomiarze go wyrwą i zdepczą rabaty!
Chyba nie pozostanie nic innego -jak z drewienka ale już nie bedzie taki elegant!!
____________________
Celina - Moje poletko
tengel27 23:18, 02 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Celina napisał(a)



Obelisk super! Marzy mi sie taki ,ale boje się,że złomiarze go wyrwą i zdepczą rabaty!
Chyba nie pozostanie nic innego -jak z drewienka ale już nie bedzie taki elegant!!


Zawsze może być wiklinowy i też będzie elegant
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Mala_Mi 23:21, 02 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dawid..... przeczytałam że mi goscie na spotkanie wiozą lilie..... chyba uruchomisz listę rezerwową
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
tengel27 23:22, 02 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
asc napisał(a)
Dawid..... przeczytałam że mi goscie na spotkanie wiozą lilie..... chyba uruchomisz listę rezerwową


To daj znać czy chyba czy uruchamiać
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Basiaw 08:38, 03 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Pospacerowałam sobie po Twoim ogrodzie i bardzo mi się podoba. Jaki tam bałagan??
Bardzo fajnie poprawiłeś brzeg oczka, ładny zakątek a jak wystaje folia to cały efekt bierze w łeb a tak jest naprawdę ładnie.
Czy Twoje miejsce pracy ma wpływ na wygląd Twojego ogrodu, zdarza się, że próbujesz odtworzyć jakieś zakątki z Przelewic albo sadzisz rośliny, które tam się ujęły?

O Twoich artystycznych talentach to nawet nie wiem co powiedzieć, jestem pod ogromnym wrażeniem!
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies