Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

tengel27 20:21, 06 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Przetacznik napisał(a)

Jolu, ale ja lubię taki dywan z płatków róż Wcale mi one nie przeszkadzają



Myślałam, że zdjęcie takiego dywanu zaraz wstawisz ... Wyobraziłam sobie taką trawę usłaną płatkami...; )


U mnie byłby to chodnik - goście wchodzili po czerwonym dywanie. Jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy zdjęć robić, a teraz zaczynam żałować.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
dajana 21:29, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przetacznik napisał(a)


oraz Clematis 'Purpurea Plena Elegans' z grupy viticella:



Chwalisz moje zdjęcia a u siebie co wstawiasz za majstersztyki? Bardzo efektowne ujęcia, widać, że dbasz i lubisz roślny a ten clematis taki pognieciony, papierowy i kolor piękny sprany jakby róż angielski...
Pozdrawiam


I ja cię witam serdecznie,jeszcze nie widziałam wszystkiego ale ten powojnik muszę mieć hi.Jest jak wymarzony do mojego ogrodu . Róże piękne ,kilka tez posiadam nie mam zbyt wiele jeszcze roślin ale pomaleńku i ja stworzę swój ogród marzeń Dopiero spaceruje po trzeciej stronie a już mi się podoba to co widzę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:36, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Anita1978 napisał(a)
Właśnie oglądałam- faktycznie- cuda! Mi najbardziej podobają się te koronkowe Ja z talentów- to tylko gotowanie


Idę więc obejrzeć rękodzieła bo przecież nie wytrzymam z ciekawości Zaraz wracam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Kondzio 22:05, 06 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam super rosliny i zdjecia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
tengel27 18:41, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Zaczynam wcielać w życie plan przebudowy. Zacząłem od poprawienia wyglądu linii brzegowej oczka wodnego. Dziś zaraz po pracy wyglądało to jeszcze tak:



A 2,5 godziny już było tak:



Etap 1 uważam za zakończony. Jutro dalsza część prac jeśli pogoda tylko pozwoli.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
hanka_andrus 18:44, 07 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bardzo ładnie poprawiasz.......folii prawie nie widać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
tengel27 18:58, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Haniu, resztę też schowam. Ale na razie lewa strona jest do nowego zaplanowania i nasadzenia, więc reszta musi poczekać
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Kondzio 19:13, 07 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale masz dużo roślin w oczku Umnie tylko lilia wodna chce rosnąć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
tengel27 20:05, 07 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Kondzio napisał(a)
Ale masz dużo roślin w oczku Umnie tylko lilia wodna chce rosnąć


Osoką to chyba będę musiał zacząć się dzielić Ale to w swoim czasie, bo na razie mam zaległości z wysyłaniem roślin - kaliny czekają na wykopanie, a jutro boję się wysyłać bo nasza poczta nie zawsze jest niezawodna. Chyba więc poczekam do poniedziałku.

Rośliny, które widać mam od zeszłego roku. Przedtem była tylko różowa lilia wodna. No, ale małe oszczędności i kupiłem mały zestaw - teraz oczkow wygląda zupełnie inaczej
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
monteverde 21:14, 07 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Piszesz David , że dalie zostawiasz na zimę w ziemi? i nie marzną ,mnie jeszcze to się nie udałokwiatki ładne, 'Heimatmelodie' podoba mi się jak nie jest w pełni rozwinięta
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies