Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje miejsce, mój dom, moja pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje miejsce, mój dom, moja pasja

Gardenarium 15:02, 31 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witaj Plastys, fajnie że do nas trafiłaś. Ja z prośbą o małą korektę tytułu wątku, trzeba coś dodać bo mamy już taki wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/508-moje-miejsce-na-ziemi

Zaproponuj coś a ja zmienię Pozdrawiam i czekamy na dalsze fotki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majkamaj 19:13, 31 lip 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 110
Piękny ogród. Z przyjemnością obejrzę dalsze zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam, Marzanna
ania_wesola 08:38, 01 sie 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Witaj Jak miło że kolejna osoba z lubelskiego
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Welka 09:52, 01 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, masz bardzo ładnie, najbardziej podoba mi się oczko - czekam na obiecane więcej zdjęć
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
akanta 21:28, 06 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
plastys napisał(a)
Jestem tu od dawna, ale sobie siedziałam cichutko, czytałam, oglądałam i podziwiałam, a teraz chcę się podzielić moimi zdj, pokazać wszystkim jak wygląda mój ogród. Zapraszam do oglądania i komentowania Zaczynam od zdj mojego oczka wodnego, przy którym spędzamy każdą wolną chwilę, relaksując się i zapominając o całym świecie.


A tu kącik modrzewiowy i olbrzymi kamień, na którym każdy siada by w cieniu odpocząć.





A na zdj niżej wejście do domu


lubię być otoczona zielenią


Witaj krajanko bo ja z Lublina.Już mi sie podoba,bo uwielbiam Jałowiec Hortsman i mam nawet takie same dzbanki.Pozdrawiam,jeszcze Cię odwiedzę.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
plastys 17:28, 07 sie 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Wakacje wakacjami człowiek zaganiany i nie ma czasu żeby do komputera siąść, ale obiecałam, że będą nowe zdjęcia i proszę o to i one

Tym razem wstawiam zdjęcia kwiatów i krzewów z mojego ogródka, wszystkie te które zakwitły w tym roku, szkoda że zima dała "popalić" bo rośliny były osłabione ale i tak było kolorowo.






Wybieram się na urlop więc muszę przygotować ogród by mógł zostać sam i bez opieki żebym po powrocie go poznała
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
justi 15:13, 14 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witam i ja śliczne zdjęcia robisz i piękny dojrzały ogród nam tu pokazałaś. Czekamy na więcejfotek.
Miłego wypoczynku
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
romka 15:44, 14 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
o nie!!! na udrękę moją te zdjęcia
ależ pięknie!!! przepięknie!!!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
plastys 22:05, 03 wrz 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Witajcie
wróciłam z urlopu, z nowymi siłami do działania m.in. w ogrodzie. Wszystkie rośliny urosły pod moją nieobecność i tak miło popatrzeć po dłuższej przerwie, bo wszystko wygląda inaczej, niby małe zmiany jak przebarwienie nawet najmniejszego listka a już zmienia się wygląd całej rabaty.

Ale to nie jedyne zmiany, muszę stwierdzić, że jesień zbliża się małymi kroczkami, widać to chociażby na ilości małych pajączków zamieszkałych w zakamarkach ogrodu



a i "Pan Jeż" ostatnio mnie często odwiedza.



Pozdrawiam wszystkich miłośników ogrodów i przyrody
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
justi 22:34, 04 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Słyszałam, że ilość pajęczynek i pajączków w ogrodzie świadczy o ciepłej, słonecznej i suchej jesieni...ale czy to prawda???
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies