Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje miejsce, mój dom, moja pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje miejsce, mój dom, moja pasja

plastys 10:31, 05 wrz 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Pajączki na pewno kojarzą się z przybyciem jesieni, sucha to ona jak na razie się zapowiada, u mnie zero deszczu od dłuższego już czasu W tym roku mogła by być zarówno jesień jak i zima - ciepła i słoneczna, bo to lato takie jakieś krótkie ... Ale deszczyku nam potrzeba
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
renatamama3 11:07, 05 wrz 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam .Ślicznie u ciebie ,widać,że lubisz pracować w ogrodzie,ja mówię do M ,że odpoczywam psychicznie jak pracuję w ogrodzie ,często to ciężka praca np.rozwożenie ziemi ,ale warto bo widok cieszy oko.pokazuj więcej .Jaki plany na jesień ,pewnie cebule.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
plastys 09:19, 06 wrz 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Dzięki renatamama lubię bardzo pracować w swoim ogrodzie, nie ma dnia żebym nie wyszła i czegoś nie robiła przy swoich roślinkach. To prawda, że jak się samemu, własnymi rękami stworzy coś z niczego to jest największa pociecha jak to wszystko rośnie i kwitnie

Historia mojego ogrodu :
Mój ogród jest od niedawna, główne nasadzenia (ale nieliczne) były wykonane ok. 8-7 lat temu i sobie rosły same sobie bo rzadko bywałam w domu. Dopiero od 5 lat mogłam się nim zająć na poważnie. Najpierw zrobiłam dokładny projekt, a z każdą wiosną przybywało roślin. Wszystko wykonane w moim ogrodzie jest własnymi rękami i to cieszy najbardziej. Kolejne zmiany i tak nieuniknione bo jeszcze kilka roślin czeka w doniczkach na dosadzenie, trawnik trzeba poprawić bo pies zniszczył i tak dalej i dalej. Ale nic nie jest nie możliwe i straszne, lubię to i nic nie jest w stanie mnie przerazić

A plany na jesień: na razie nie mam jakiś specjalnych, po prostu przygotować rośliny do zimy (podcięcie iglaków, oczyszczenie rabat z przekwitłych już bylin, wykopanie cebul).
Na bieżąco będę opisywać POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA OGRODOWISKU
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
plastys 09:56, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Wczorajszy wieczór i piękne niebo

____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
renatamama3 10:04, 07 wrz 2012


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam w piękny słoneczny dzień.Ja na swoim od wiosny tego roku ,początki to zbieranie ,gruzu i rozwiezienie ziemi ,oj bolał plecy ,moje nasadzenia to młodziaki dobrze że za sąsiada mamy las.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Pszczelarnia 10:48, 07 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak starannie pokazałaś swój ogród. Moją uwagę zwróciły też garnki - a zwłaszcza taki jeden z dziubkiem. Fajnie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 11:00, 07 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pszczelarnia napisał(a)
Jak starannie pokazałaś swój ogród. Moją uwagę zwróciły też garnki - a zwłaszcza taki jeden z dziubkiem. Fajnie!

Świetny na miodek ...?))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
plastys 12:40, 07 wrz 2012


Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 77
Co do garnków to są wyszperane wśród starych niepotrzebnych rodzinnych gratów
Jest jeszcze parę takich przedmiotów ale z braku czasu nie znalazły one jeszcze swojego miejsca w ogrodzie.
A garnuszek z dziubkiem ma swoje zastosowanie - pies uwielbia pić z niego wodę
____________________
Ewelina Ogród-moje miejsce,mój dom,moja pasja
pagap 17:36, 08 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Plastys co tu dużo gadać, super i tyle Jestem zachwycona twoim ogrodem a oczko wodne pierwsza klasa, my też mamy w planie robić ale chyba ci nie dorównamy ten kamień drożyzna. A ten modrzew ogromny... nie chcesz sprzedać hiiii
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Mala_Mi 21:27, 08 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ewelinko... przybiegłam do Ciebie z rewizytą zaintyrowana pieskiem podobnym, ale w innym kolorze.. i co??????? Protestuję!!!!!!!!!!!!!!! Ja kcem (jakby powiedziała Iza-KOnstancja... pieska na foto
Tymczasem musi mi wystarczyć widok pięknej kałuży i widok pięknego ogrodu........ i podpisuję się pod stwierdzeniem, że zrobione własnymi łapkami najbardziej cieszy....
Piesie nasze trochę może niszczą ogród...ale ile zycia i radości wnoszą
Czekam na fotkę piesia I zapraszam do siebie częściej... jestem ostatnio ograniczona czasowo, wiec skupiam sie na pileęgnacji swojego wątku (nieco egoistycznie) ale obiecuję bywac u Ciwbie na bieżąco.. bo mi sie tu podoba.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies