Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Zieleń to życie 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń to życie 2012

malwes 11:01, 26 sie 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201





To tyle moich fotek.
Ciekawe jakie są Danusi odczucia odnośnie wystawy?
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Sebek 11:39, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
GabiK napisał(a)
Dzisiaj byłam i było tak sobie. Zdecydowanie słabsze stoiska niż w zeszłym roku. Pomysły te same.
Sebek, poprzeczka zdecydowanie nie jest wyżej.
Ogród pokazowy zeszłoroczny duuuużo bardziej mi się podobał.


Jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sharlee 12:28, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Byłam i to były moje pierwsze targi ogrodnicze. Królowały oczywiście "nasze" hortensje LimeLight, które zdobiły wejścia do hal a także większość stoisk

Wychodząc miałam WIELKI niedosyt, wręcz smutek, że nawet te duże szkółki miały małe stoiska, pokazały niewiele roślin, a nowości zaledwie kilka sztuk się dopatrzyłam. Ciekawa jestem jak targi oceni Danusia, Maja a także ekipa Roku w ogrodzie, na których się natknęłam.

Obejście trzech hal zajęło mi zaledwie 2h z czego tylko w jednej były rośliny, w dwóch pozostałych wystawiały się firmy od nawozów, sprzętu, donic itp.

Miałam ochotę na więcej, więc jestem trochę rozczarowana, ale i tak to byłe miłe popołudnie
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Sharlee 12:46, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
I żeby nie było, że tylko narzekam, to kilka roślinek, na które zwróciłam uwagę.

Hydrangea quercifolia Little Honey ® - hortensja dębolistna

____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Sharlee 12:52, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Drzewko o niesamowitych liściach, niestety nie wiem jak się nazywa, nie było etykiety, a na stoisku odbywało się spotkanie, nie chciałam przeszkadzać, więc niestety nie wiem,a szkoda, chętnie bym takie u siebie widziała



____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Sharlee 12:56, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Magnolia Sunrise
Piękne duże liście i kwiaty w kształcie kielicha.

____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Sharlee 13:01, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Phlox Fujiyama - nie wiem czy to nowość, ale ładne



Kiepskie zdjęcie, bo zamiast na kwiatach, skupiłam się na etykiecie
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Sharlee 13:08, 26 sie 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Choisya Ternata "Brica" - Czojsia trójlistkowa - śliczny cytrynkowy krzew, ponoć kwitnie na biało



Bardzo ładne, błyszczące listki.
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
jambosana 15:02, 26 sie 2012


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Joanka napisał(a)
A jak konkurs? Co w tym roku nagrodziło jurry?


http://www.zielentozycie.pl/index.php/pl/dla-wystawco/konkursy/konkursy-na-wystawie-2012.html
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
greglis 20:32, 26 sie 2012


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Też byłam, ale zawsze wychodzę z tej imprezy z mieszanymi odczuciami. niby wszystkiego dużo ale oka zawiesić za bardzo nie ma na czym. Juz nie wspomnę że oferta raczej dla hurtowników. Z małymi żuczkami rozmawiać nie chcą, a sprzedawców detalicznych nieliczni mi wskazali. Mnie w tm roku zauroczył ogromny hibiskus i odmiany floksów i ostróżek jakich na oczy nie widziałamale to tylko jedno stoisko. Nawet stoisko clamatisowe które zazwyczaj mnie czarowało w tym roku jakieś bidne. Może to wina odmian , przeważały clematisy o drobnych kwiatach, takie niepozorneAle oczywiście zdjęć nie mam bo radośnie zapomniałam aparatu.
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies