Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 14:20, 26 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
BASIA8 napisał(a)
Fajne że jesteś zostań już z Nami
Basiu zostaje i przebieram nóżkami kiedy wiosna buchnie tą prawdziwą soczysta zielenią
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 14:28, 26 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
W weekend udało mi się wszystko podciac . Prawie wszystko posprzątane......jeszcze oczyszczenie wszystkiego z chwastów- tu może zejść chwilę i zabieram się za coroczne wiosenne przesadzanie bo plany co gdzie i jak już są reszta wyjdzie w trakcie. Mam też kawał nowej rabaty na zewnątrz działki. Już planuję i wymyślam co tam będzie i nie mogę się doczekać nowych obsadzen.......
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
lawenda001 15:30, 26 mar 2019

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Ja też czekam na twoje zmiany
A lawende też już przycięłaś? Ja stwierdziłam, że może w przyszły weekend, dziś w nocy mają jeszcze być przymrozki, troche mnie to wystraszyło. Ja mam w planach dosadzić jakieś drzewka - podoba mi się twój wiąż i graby. Zadowolona z nich jesteś? I cały czas zastanawiam się nad catalpą, u ciebie w ogrodzie są takie ładne, ile lat już mają?

A jak cebulki, które sadziłaś w zaprzyjaźnionym ogrodzie, wystartowały?
BASIA8 18:45, 26 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Już niedługo będzie soczyście dziś omal głowy nie urwie - zimnica bardzo. Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 19:16, 26 mar 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agus u Nas teraz zawierucha, grzmi i się błyska - jeszcze czegoś takiego nie widziałam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Magleska 19:23, 26 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18682
fajnie ,że wróciłaś ….masz już porządeczek w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
oliwka 20:41, 26 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
i ja czekam na twoje nowe pomysły i cudowne klimaty w twoim ogrodzie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
admete 05:13, 29 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
lawenda001 napisał(a)
Ja też czekam na twoje zmiany
A lawende też już przycięłaś? Ja stwierdziłam, że może w przyszły weekend, dziś w nocy mają jeszcze być przymrozki, troche mnie to wystraszyło. Ja mam w planach dosadzić jakieś drzewka - podoba mi się twój wiąż i graby. Zadowolona z nich jesteś? I cały czas zastanawiam się nad catalpą, u ciebie w ogrodzie są takie ładne, ile lat już mają?

A jak cebulki, które sadziłaś w zaprzyjaźnionym ogrodzie, wystartowały?


Hej
Lawendy jeszcze bym nie cięła, ale ja już lawendy nie mam , rok temu wykopałam ostatnie padnięte krzaczki . U mnie lawenda niestety nie utrzymuje się . Była przez kilka sezonów ale sukcesywnie padała


Cebulki w zaprzyjaźnionym na moje szczęście wychodzą hahahahahahahahaha

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:14, 29 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
BASIA8 napisał(a)
Już niedługo będzie soczyście dziś omal głowy nie urwie - zimnica bardzo. Pozdrawiam.


Ale na szczęście już za nami i robi się coraz cieplej
Weekend znowu pod znakiem ogrodowym u mnie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:16, 29 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Magleska napisał(a)
fajnie ,że wróciłaś ….masz już porządeczek w ogrodzie


Cześć
Pogoda znowu dała popalić , nawiało mi znowu liści grrrrrr, ale idzie cieplutki weekendzik
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies