Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

waska 16:47, 21 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
I ja będę z zainteresowaniem śledzić jak powstaje twój ogród
Ciekawa jestem bardzo pomysłów
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Mala_Mi 17:43, 21 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A Ania o której pisze Pszczółka to chyba mowa o mnie..... przynajmniej mam taką nadzieję....... bo skromność to moje drugie imię. Witaj Fajna koncepcja ogrodu..... podoba mi sie..
A ogród na piasku Vivy....boski...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gunia1990 20:58, 21 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
i ja się odezwę, bo ogród zaciekawił już w wątku projektowym i nie chcę go z oczu stracić
powodzenia w projektowaniu!
____________________
admete 10:20, 22 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Karolino Ewo Lenko Waska Aniu gunia Witam serdecznie!!!!! w moim ogrodzie i na moim wątku


Ewo glina faktycznie jest lepszym podłożem dla ogrodu, ale my z naszą mieliśmy okropne problemy
Na początku okropne problemy z dojazdami na działkę, samo kopanie fundamentów i tym samym większa ich głębokość co się wiązało z większymi kosztami.
Później problemy z dowożeniem materiałów na budowę - mieliśmy bardzo duże opóźnienia.
I na koniec sam ogórd, wywiezienie tak ogromnej ilości gliny, a potem nawiezienie ziemi też bardzo kosztowne co uszczupliło nasz budżet na samą wykończeniówkę .
Jedynym plusem jest to że krety nie dadzą rady się przez nią przebić, nawet pan od ogrodu który na początku nam sugerował założenie siatek na krety, bo rozkopaniu pierwszych warst podłoża stwierdził że tylko kret kamikadze by sobie dał radę

Aniu do Twojego ogrodu i ogrodu Vivy zajrzę z ogromną ciekawością!!!!


Lenko dzięki za wnętrza i w ogrodzie będę próbowała połączyć "klasykę z nowoczesnością " w jednakowym stopniu mnie ciągnie do tych dwóch kierunków zarówno w wykańczaniu wnętrz jak i ogrodu

=====================

Jedyną moją przeszkodą w projektowaniu jest czas czas czas, a raczej jego brak
Ale postaram się jak najwięcej go poświęcić by jak najlepiej przemyśleć rabaty.
Zaczynam od dziś, także niedługo podzielę się z Wami tym co mi się podoba i co bym chciała umieścić w moim ogrodzie


Pozdrawiam
Aga
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
butterfly 14:48, 22 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Będę kibicowac i zaglądać bo strasznie lubię oglądac jak ogród powstaje od podstaw

Projekt kostki super - nasadzenia też bedą niebanalne, w to wierzę.

Pozdrawiam
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
admete 21:30, 22 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Witaj Butterfly !!!!

Zapraszam oczywiście serdecznie i dziękuję za wiarę w moje pomysły.
Nic jeszcze nie pokazałam ale już się do tego szykuję

Pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Joaska 09:02, 27 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
No to juz masz kawał roboty za soba teraz to już tylko przyjeności sadzenie, wybieranie, projektowanie.
Zazdroszczę takiego etapu prac!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Lena 09:06, 27 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
O fajnie że sie pojawiłaś
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
admete 21:32, 28 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joaska napisał(a)
No to juz masz kawał roboty za soba teraz to już tylko przyjeności sadzenie, wybieranie, projektowanie.
Zazdroszczę takiego etapu prac!



Cześć Asiu
Projektowanie na pewno będzie świetną zabawą!!!!
Póki co jeszcze do tego nie siadłam - gdzie można znaleźć trochę czasu i spokoju?
Szczęście w nieszczęściu że w tym roku obsadzimy dosłownie 3 rabaty, także w zimę będę miała czas żeby na spokojnie nad tym przysiąść.
Skończy się wykończeniówka i będzie planowanie rabat
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 21:34, 28 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Lena napisał(a)
O fajnie że sie pojawiłaś


Cześć Lenko
Chiałabym więcej tu posiedzieć, ale musze pilnować budowy i prac w ogrodzie żeby nie było pomyłek a później zbędnyh poprawek.
Wiadomo że nawet według planu i dokładnych rysunków można robotę ładnie mówiąc popsuć
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies