Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich forumowiczów

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich forumowiczów

magerka4 10:26, 22 sie 2012

Dołączył: 22 sie 2012
Posty: 1
Mam na imie Magda mieszkam w sosnowcu.
Wprowadzilismy sie do nowego domu miesiace temu jeszcze nie wszystko gotowe ale pomału wykańczamy.
Chciałabym założć ogród w nowoczesnym stylu Zafascynowałam się waszym "ogród nowoczesny
Zamówiłam sobie bonsai ale co dalej to nie wiem jestem totalnym ignorantem w dziedzinie ogrodnictwa .Czytam wasze forum i jestem przerażona jak ja to wszystko urządzę.
Liczę na waszą pomoc
Kondzio 10:47, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam napoczatku musisz dać zdjecia działki plan co masz nadzialce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
grupa_trzyma... 11:02, 22 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Witaj, nie przerażaj się... Kondzio ma rację - wrzuć zdjęcia, plan działki itp. informacje. Jest nas tutaj wielu zakręconych ogrodomaniaków. Pomożemy.

A póki co zajrzyj do Madżenki z wątku Kiedyś będzie tu pięknie. Ona ma piękny nowoczesny dom otoczony jeszcze piękniejszym nowoczesnym ogrodem. Uszy do góry!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Gardenarium 18:52, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Którym nowoczesnym ogrodem się zachwyciłaś?

Witamy w Ogrodowisku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MilenaP 11:27, 19 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Magda koniecznie pokaż jakieś zdjęcia
____________________
Milena - zielonastrefa
Urszulla 11:35, 19 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21710
Witaj. Tutaj możesz oglądać i czytać do woli. Znajdziesz coś co będzie Ci się podobało, nauczysz się od innych o sadzeniu. Ja też jestem początkującym "ogrodnikiem" i sprawia mi to olbrzymią radość a inni wspierają i motywują. Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mariolan 20:39, 21 wrz 2012


Dołączył: 19 wrz 2012
Posty: 36
Witam wszystkich nazywam się Mariola miło ,że znalałam to forum , zaczyna ono mi sie podobać, Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/Mój-kawałek-zielonego-świata...
Gardenarium 20:40, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Mariolu, musisz poprawic link w podpisie, prawdopodobnie nie zlikwidowałaś spacji między nawiasami i nie jest aktywny
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mariolan 20:52, 21 wrz 2012


Dołączył: 19 wrz 2012
Posty: 36
Właśnie nie wiem o co chodzi....proszę o podpowiedz
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/Mój-kawałek-zielonego-świata...
tarantUla 10:22, 22 wrz 2012


Dołączył: 18 wrz 2012
Posty: 2
Witam wszystkich serdecznie!
Mam na imię Urszula, a swoją przygodę z ogrodnictwem dopiero zaczynam. Moją działkę porastają bujnie wszelkiej maści chwasty, krzaczki i wszystko, co "odetchnęło z ulgą" po zebraniu z pola zboża.
Do założenia tu swojego użytkownika skusił mnie wątek kulinarny.

Pozdrawiam i do zobaczenia na ścieżkach Forum.

U.K-K.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies