Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

ana_art 10:46, 16 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
Dzięki Aniu, za "radość w głosie" i "angielską stylizację" - uwielbiam ten ubiór Witka. Kupiony w Anglii więc wiadomo, musi być "angielsko"
Obeliski były robione na zamówienie z angielskiego wzoru obelisków drewnianych.

Kulę trzeba zabrać bo napełniona wodą by z pewnością pękła pod wpływem mrozu. Niebawem, umyta, wróci na swoje miejsce i będzie dalej przeglądała się w lustrze.
zawsze staram się mówić to co czuję i podobała mi się ta radość, Obeliski piękne, właśnie przypominają te angielskie. Jestem ciekawa ich kosztów.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:48, 16 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Enya73 napisał(a)
Mnie też zainteresowały obeliski. Danusiu czy można takie gdzieś kupić? Czy to na zamówienie
? Brakuje w naszych centrach ogrodniczych porządnych dekoracji w dobrym stylu i jakości.
absolutnie tak, zgadzam się. wszędzie króluje tandeta. Wiem że teraz liczą się dla większości koszty, ale....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mirka 10:51, 16 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Danusi oglądałam piękny ogród stworzyłaś ale niedosyt został
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ana_art 10:51, 16 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
Szkoda, że mój ogród NIGDY nie będzie tak wyglądał

Pani Aniuzazdraszczam
Bogda być może masz rację bo jak myślisz tak robisz, jak robisz tak masz... zamiast kopania bez celu i gadania, zabierz się za pracę według planu i kiedyś będziesz miała ogród marzeń to takie proste!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Agacia 10:52, 16 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Ja przegapiłam, ale nadrobię w online
____________________
~ W ogrodniczkach ~
ana_art 10:54, 16 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AlKa napisał(a)
Zapomniałam jeszcze o jarzębinie,cudnie wyglada z tymi koralami, warto było ją ratować
hahaha mój M chciał jarzębinę a ja byłam przeciwna, oglądamy i słyszę 'widzisz jarzębina!!!!"
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 10:54, 16 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AlKa napisał(a)
Zapomniałam jeszcze o jarzębinie,cudnie wyglada z tymi koralami, warto było ją ratować
hahaha mój M chciał jarzębinę a ja byłam przeciwna, oglądamy i słyszę 'widzisz jarzębina!!!!"
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Betka 11:03, 16 mar 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Danusiu ogród prześliczny, sympatyczna właścicielka wszystko super !!!!
Tylko czemu tak krótko trwa "Maj w ogrodzie"
powinna trwać co najmniej 40 min !!!!
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
olga_ 11:04, 16 mar 2014


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 432
Pięknie wyszło, gratulacje jeszcze raz. Odcinek fakt trochę krótki, ale i tak jestem zauroczona. Lustro świetna sprawa. Marzy mi się taki ogród... ciekawe czy się spełni. Pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4036-to-tylko-poczatek-drogi-do-marzen?page=2
KasiaWB 11:26, 16 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Z wielką przyjemnością obejrzałam ten odcinek (na meteo) bo śledziłam na bieżąco powstawanie tego pięknego ogrodu Gratuluję ekipie Gardenarium i Właścicielom ogrodu
p.s. również uważam, że odcinki są zbyt krótkie....
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies