Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie i domek..........

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie i domek..........

grupa_trzyma... 23:16, 26 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ewa! Wpadam z rewizytą. Zobaczysz, jak szybko wciągnie Cię ogrodowisko!

Masz to szczęście, że Twój ogród dopiero powstaje i masz szansę uniknąć wielu błędów.
No i Anię masz blisko, a jak sama najlepiej wiesz, Ania to nasz ogrodowiskowy skarb.

Widziałam pomidorowe krzaczory - bardzo ładne. Pochwal się plonami.

Winnica cudna! Takie widoki zawsze poprawiają humor amatorom wina!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
KasiaWB 23:23, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewa, wcisnę swoje 5 gr w tą korę i kamyczki może mnie nie pogonisz )
fajnie to wygląda..... do czasu tzn. póki roślinki małe, bo jak się rozrosną to wszystko zasłonią, a jak będziesz chciała coś dosadzić, to trzeba będzie to rozgarniać. Ja bym to na przyszłość przemyślała no chyba, że wszystko będziesz trzymać w ryzach i chcesz mieć wolne przestrzenie pomiędzy roślinami żeby było widać tą "rzeczkę" z kory.
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
elf 23:37, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
wiesz Kasiu chyba masz rację ... podoba mi się to połączenie kory z kamyczkami ale może spróbuję trochę inaczej - podzielę sobie rabatki i np w rogach dam korę - sama nie wiem ..

a już wydawało mi się że wszystko wiem i że mam juz swoją koncepcję a tu z dnia na dzień dowiaduje się coraz więcej i chcąc coś ulepszyć zmieniam całkowicie wstępny zarys mojego niewielkiego ogródka - cieszę się że do was trafiłam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
ewa_piasecka 23:38, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
elf napisał(a)
dziękuje za szybką odpowiedź - też właśnie zaczynam dzialać w tym temacie i tak sobie myślę żeby jednak dac te ekobordy - później będzie mniej pracy. U ciebie to kurki czy też inne zwierzaczki napsocą a u mnie pewnie moja córka wpadnie na pomysł wymieszania wszystkiego ze sobą - nie chce myśleć co będzie jak druga zacznie chodzić
Ale pomysł mi się podoba i bardzo chętnie bym go skopiowała


Cieszę się, że Ci się podoba poszukam więcej zdjęć to wrzucę, kopiuj kopiuj a potem zdjęcia pokaż
____________________
bedzie i domek
elf 23:43, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
ewa_piasecka napisał(a)

dziękuje za szybką odpowiedź - też właśnie zaczynam dzialać w tym temacie i tak sobie myślę żeby jednak dac te ekobordy - później będzie mniej pracy. U ciebie to kurki czy też inne zwierzaczki napsocą a u mnie pewnie moja córka wpadnie na pomysł wymieszania wszystkiego ze sobą - nie chce myśleć co będzie jak druga zacznie chodzić
Ale pomysł mi się podoba i bardzo chętnie bym go skopiowała


Cieszę się, że Ci się podoba poszukam więcej zdjęć to wrzucę, kopiuj kopiuj a potem zdjęcia pokaż



Oj moja droga EWo nie tak szybko - - - u mnie dopiero ogrodzenie powstaje a przy tym ile problemów bo okazuje się że granica idzie całkiem inaczej anieżeli wszystkim się wydawało, do tego moja najmlodsza córa calły czas choruje na uszka i moje prace z łopatą zostały bardzo bardzo ograniczone

... ale oczywiście jak zrobie to pokaże
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
ewa_piasecka 00:05, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
KasiaWB napisał(a)
Ewa, wcisnę swoje 5 gr w tą korę i kamyczki może mnie nie pogonisz )
fajnie to wygląda..... do czasu tzn. póki roślinki małe, bo jak się rozrosną to wszystko zasłonią, a jak będziesz chciała coś dosadzić, to trzeba będzie to rozgarniać. Ja bym to na przyszłość przemyślała no chyba, że wszystko będziesz trzymać w ryzach i chcesz mieć wolne przestrzenie pomiędzy roślinami żeby było widać tą "rzeczkę" z kory.



No właśnie tego się obawiam jak to w przyszłości będzie wyglądało chciałabym to trzymać w ryzach i zachować tą przestrzeń bo ja sobie tam często spaceruję i obserwuję moje roślineczki, ale zobaczymy czas pokaże
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 00:12, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
elf napisał(a)


dziękuje za szybką odpowiedź - też właśnie zaczynam dzialać w tym temacie i tak sobie myślę żeby jednak dac te ekobordy - później będzie mniej pracy. U ciebie to kurki czy też inne zwierzaczki napsocą a u mnie pewnie moja córka wpadnie na pomysł wymieszania wszystkiego ze sobą - nie chce myśleć co będzie jak druga zacznie chodzić
Ale pomysł mi się podoba i bardzo chętnie bym go skopiowała


Cieszę się, że Ci się podoba poszukam więcej zdjęć to wrzucę, kopiuj kopiuj a potem zdjęcia pokaż



Oj moja droga EWo nie tak szybko - - - u mnie dopiero ogrodzenie powstaje a przy tym ile problemów bo okazuje się że granica idzie całkiem inaczej anieżeli wszystkim się wydawało, do tego moja najmlodsza córa calły czas choruje na uszka i moje prace z łopatą zostały bardzo bardzo ograniczone

... ale oczywiście jak zrobie to pokaże


U mnie nawet dom nie stoi także pobedziemy w ogrodowisku jakieś kilkadziesiąt lat to nie umkną nam żadne zmiany , także będę cierpliwie czekała
____________________
bedzie i domek
anna_studio 00:24, 27 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
.....widzisz jak się rozbujałaś.....
Buziaki....do jutra...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 00:25, 27 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Twój ostatni post mnie rozbawił..........kilkadziesiąt lat na Ogrodowisku.......hi,hi, hi
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
ewa_piasecka 00:28, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
A ty razem z nami do jutra
____________________
bedzie i domek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies