Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012

greglis 11:14, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Bardzo dziękuje za to przemile spotkanie. A te zdjęcia bedą fantastyczna pamiątka. Aż jestem zdziwiona ze tak piękne ujęcia powstały i nie widać na nich nadchodzącej jesieni . Czyli konczacych kwitnienie kwiatów .mam nadzieje na powtórzenie spotkania za rok. Być może lepiej będzie na początku lata będzie wiecej wtedy kolorów .
Przepraszam za brak polskich znaków
____________________
To będzie zaczarowany ogród
greglis 11:17, 02 wrz 2012


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
hanka_andrus napisał(a)



W tak cudnym ogrodzie.....ten kosz ......trzeba bardziej zasłonić!
Wybacz kamyczek do ogródka,reszta......cudownie piękna! Podziwiam konsekwencję w kolorystyce! Pozdrawiam serdecznie.



Absolutna słuszność , bramka została już osadzona tylko roślinki jeszcze malutkie ta rabata ma dopiero miesiąc , więc jeszcze łyso wyglada. Ale w przyszłym roku obiecuje gąszcz roślin
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Madzenka 12:00, 02 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiu nie godzi się!!!! Nie godzi się tak pięknego klimatycznego ogrodu nie pokazywać!!!
Zaznaczyłam sobie już w styczniu Twój wątek a tam prawie zdjęć nie ma !!! a tak cudnie jest u Ciebie!!!
Niedobra dziewczyna
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kaisog1 12:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
greglis napisał(a)




W tak cudnym ogrodzie.....ten kosz ......trzeba bardziej zasłonić!
Wybacz kamyczek do ogródka,reszta......cudownie piękna! Podziwiam konsekwencję w kolorystyce! Pozdrawiam serdecznie.



Absolutna słuszność , bramka została już osadzona tylko roślinki jeszcze malutkie ta rabata ma dopiero miesiąc , więc jeszcze łyso wyglada. Ale w przyszłym roku obiecuje gąszcz roślin



Eeee tam kosza się czepiacie Operator aparatu do bani! Ot co!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
ania_wesola 12:29, 02 wrz 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Ślicznie... i te szczegóły takie dopracowane i dopasowane)
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
EwaG 17:53, 02 wrz 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
I przyjechaliśmy do Greglis błądząc uliczkami o uroczych nazwach. Ogród wita gości od "progu" barwnymi kaskadami kwiatów, które już zostały pokazane. Ja skupiłam się na detalach
















i ludziach













Dziękuję!
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Przetacznik 17:55, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
To ogród jak ilustracja książki, ujmująco zaprojektowany, ta druga przestrzeń - za pergolami, tajemnicze, romantyczne ścieżki, ozdoby, pięknie pomyślane, kobiece, delikatne i niesztampowe. Bardzo efektowne zakątki. Dziękuję, urocze to było, i poczęstunek wdzięcznie podany...
____________________
KasiaWB 19:12, 02 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Piękny ogród zazdroszczę, że widzieliście go na żywo dobór kolorystyczny, nasadzenia, detale.. super Kasia - koniecznie pokazuj w swoim wątku więcej fotek
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gardenarium 19:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:19, 02 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies