Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Taki sobie ogród Beaty.

Pokaż wątki Pokaż posty

Taki sobie ogród Beaty.

bea_ta 15:00, 07 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Jeszcze jednego dobrze nie zobaczyłam a ty mi drugie podsyłasz.Serdeczne dzięki.
Justynko ta druga rabata większa to jest przy bramce wejściowej,czy będzie tak dobrze z tymi roślinami i czy będzie pasować to tych kulek przy chodniczku.
Wszystko mi się podoba.Na wąskiej rabacie skłaniam się ku drugiemu projektowi.Tylko nie wiem czy wrzosy z żurawkami mogą być.
Marzenka pisała ,że one mają inne wymagania glebowe?
____________________
Taki sobie ogród
justi 18:31, 07 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
No masz rację ta druga rabata może mi nie wyszła, ale kulki tez tam są i żurawki. Coś trzeba ulepszyć, pozmieniać, sama na miejscu będziesz wiedziała co i jak. To tylko taki pierwszy pomysł jakiś. A tam gdzie wrzosy nasypiesz kwaśnej ziemi. Jesli rosną jedną dużą plamą to nie będzie problemu. Gorzej jak chciałabyć pomieszać je z żurawkami.
Może ktoś tu będzie miał lepszy pomysł. Obejrzyj relację z wątku Ogrodu z lustrem, tam są takie plamy żurawek , może coś znajdziesz fajnego, innego.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
beta 14:10, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
z rewizytą wpadłam

piękny dom, i milutko u Ciebie

fajne te propozycje Justyny, tylko sie decydować

____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
bea_ta 14:26, 11 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witam,dzięki za odwiedziny.Jak widzisz u mnie zmiany się przydadzą bo ogrodnik ze mnie taki, że ho,ho .
Fajnie jak podpowie,coś doradzi.Chciałam już teraz je przerobić ale u mnie to kiepsko z roślinami,brak dobrego zaopatrzenia.Chyba na wiosnę dopiero zacznę.Musze przemyśleć te nasadzenia i jeszcze wiele u mnie takich rabat do zmiany.Tak na szybko to nie ma co.Bo znowu klapa będzie.
Muszę porobić więcej zdjęć ogrodu i ogólny plan ze stronami świata.Wtedy łatwiej doradzić gdzie jakie rośliny mają być


____________________
Taki sobie ogród
beta 21:28, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
bea_ta napisał(a)
Witam,dzięki za odwiedziny.Jak widzisz u mnie zmiany się przydadzą bo ogrodnik ze mnie taki, że ho,ho .
Fajnie jak podpowie,coś doradzi.Chciałam już teraz je przerobić ale u mnie to kiepsko z roślinami,brak dobrego zaopatrzenia.Chyba na wiosnę dopiero zacznę.Musze przemyśleć te nasadzenia i jeszcze wiele u mnie takich rabat do zmiany.Tak na szybko to nie ma co.Bo znowu klapa będzie.
Muszę porobić więcej zdjęć ogrodu i ogólny plan ze stronami świata.Wtedy łatwiej doradzić gdzie jakie rośliny mają być




bardzo rozsądnie podchodzisz do tematu

niestety niektórzy nie mają tyle cierpliwości i samozaparcia co Ty, ja raczej do tych niecierpliwych należę i czasami w biegu i chaotycznie podejmuję decyzje

zdjęcia ogrodu mile widziane
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
bea_ta 09:13, 12 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
też chciałem tak szybko coś pozmieniać jak się człowiek napatrzy u innych jak mają ładnie,to by chciał mieć "już" w naszym zad..iu to nawet porządnych sklepów nie ma z roślinami,trzeba jechać gdzieś dalej więć pomyślałam ,że lepiej będzie do wiosny poczekać,
____________________
Taki sobie ogród
11stokrotka 20:32, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Beatko. Dziękuję za pomoc z wpisaniem wątku. Ładnie masz, a pomocników do projektowania ogrodu tylu, że do wiosny plan ogrodu będzie gotowy . Ja tak sobie tylko myślę, że - przy okazji tych rewolucji - przeniosłabym tą sterczącą lampę z trawnika na którąś z rabat, żeby podświetlić jakiś wyjątkowo ładny zakątek, najlepiej widoczny z okna.
____________________
Mam marzenie
bea_ta 08:19, 14 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witam Małgosiu ,dzięki ja odwiedziny.Cieszę się ,że mogłam pomóc.Czasami trzeba coś wytłumaczyć z "polskiego na nasze" jak to się mówi.Z tymi lampami to chyba tak zostanie bo mój M do takich zmian to niekoniecznie da się przekonać .
Lecę do ciebie z wizytą
____________________
Taki sobie ogród
bea_ta 08:30, 14 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Małgosiu chyba coś nie tak u Ciebie z tym linkiem.Nie otwiera się.Musisz chyba w podpisie dać spację pomiędzy "szarym"Małgosia a "zielonym"Mam marzenie.
____________________
Taki sobie ogród
Juzia 12:31, 19 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
No i ja w końcu trafiłam
Ta rabata pod domem...długa i wąska...to całkiem do mojej podobna
Przeczytałaś mój wątek to wiesz ile tam propozycji było....szukaj...może coś Ci wpadnie w oko.
Pozdrawiam!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies