Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Taki sobie ogród Beaty.

Pokaż wątki Pokaż posty

Taki sobie ogród Beaty.

bea_ta 10:20, 29 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Jestem z Człuchowa, a ogród masakra-do poprawki prawie cały.Ale to na wiosnę,teraz trza planować.
A czekoladka to urwiska straszna.
____________________
Taki sobie ogród
Pszczelarnia 15:14, 29 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj, Twój ogród może nie do poprawki ale dopiero w trakcie tworzenia .....?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
justi 16:08, 29 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Miałam kiedyś kolczatkę dla dobermana, ale odkąd zobaczyłam pewien program w tv, to nigdy więcej juz . Mój labek tez nie umiał chodzić na smyczy, ciągnął strasznie i charczał . Kupiłam szelki i trzymam krótko przy nodze. Duża poprawa.
Piękna jest ta Twoja czekoladka
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
bea_ta 20:22, 29 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj, Twój ogród może nie do poprawki ale dopiero w trakcie tworzenia .....?


Witam u mnie,"ogród jaki jest każdy widzi". To co jest trzeba zmodyfikować resztę dosadzić i będzie dobrze,mocno w to wierzę
Pozdrawiam i lecę w odwiedziny.
____________________
Taki sobie ogród
bea_ta 20:33, 29 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
justi napisał(a)
Miałam kiedyś kolczatkę dla dobermana, ale odkąd zobaczyłam pewien program w tv, to nigdy więcej juz . Mój labek tez nie umiał chodzić na smyczy, ciągnął strasznie i charczał . Kupiłam szelki i trzymam krótko przy nodze. Duża poprawa.
Piękna jest ta Twoja czekoladka



Justynko,wiem że kolczatka nie jest dobra ale Daisy nie ciągnie tak mocno,żeby charczała.Mam też szelki.Kilka razy były użyte ale jakoś nie było efektu,chyba niecierpliwa jestem.Chciałabym wszystko na już. Daisy jest naszym pierwszym psem i uczymy się wszystkiego.Chyba spróbuję z tymi szelkami.
A tak poza tym to ona szalona jeszcze jest,wszystko by gryzła co jest w zasięgu jej paszczy.Żadnych donic na ganku nie może być bo wszystko jest "rozpracowane".Pożarła nam napęd od bramy wjazdowej,siodełko córki od roweru,lubi też szmatki kuchenne mamłać.Ach dużo by moża pisać.Ale ile naczytałam się na forum co one potrafią to głowa boli. Do jakiego wieku one takie szalone są?

Pozdrawiam cieplutko i buziol od Daisy dla kolegi.
____________________
Taki sobie ogród
betysia 10:57, 30 paź 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810




Altanke bym obsadzila rozami i powojnikami...aby byla bardziej romantyczna nadac jej troszke blasku....



kolo po prawej str hmmmm...MarekW wlasnie planuje przepiekna rabate niebiesko-fioletowa ...bede od niego zgapiac bo zakochalam sie w jego projekcie wiec moze cos podobnego....zajrzyj do niego....



ten prostokat po prawej obsadzilabym hortensjami i trawami ....bedzie cudnie, chyba ze tam slonce to ....znowu roze, trawy, perowskia i lawendy....





a[b] tu..... posadzilabym brzozy....i trawy i hortensje i z przodu lawendy....


Beatko...witam cie strasznie cieplutko i mam ogromne wyrzuty,ze tyle czasu poswiecilas na moje bazgrolki....ale nie zmienia to faktu,ze jest mi niezmiernie milo!!!!!!!
Pod zdjeciami napisalam moje pierwsze skojarzenia jakie mi przyszly do glowy gdy zobaczylam twoj ogrod....wiesz, ja jestem taka romantyczka i bez pamiec zakochana w rozach wiec juz oczyma wyobrazni chcialam nadac mu lekkosci, powiewu i romantycznosci....
dziekuje raz jeszcze za odwiedzinki i zapraszam na kawusie....
pozdrwaiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
bea_ta 11:09, 30 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Dziekuję za odwiedzinki,to wszystko było tworzone około 7 lat temu.Teraz wiem że jest źle,na pewno będą poprawki.Ale to jest dobry wpływ Ogrodowiska i Waszych ogrodów.
Razem z wiosną będę przerabiać i ulepszać.Na altankę mam juz pomysł podpatrzony oczywiście tutaj a co do nasadzeń to jeszcze myśle.A ten prostokąt to był mój mini warzywnik,ale w tym roku rosły tam tylko truskawki.Żadnej nie spróbowałam nawet bo moja sunia była zawsze pierwsza przede mną i dziećmi.
Nie wiem jak ona to robiła ale wszystkie dojrzałe już truskawki sobie zjadała.
Za wszystkie rady dziękuje...
____________________
Taki sobie ogród
bea_ta 17:52, 31 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Dzisiaj u mnie ciasteczkowo-babeczkowo-halloweenowo.

Wczoraj razem z rodzinką zrobiliśmy ciasteczka i babeczki na dzisiejszą zabawę ,którą córka ma w szkole.





...i nasza dyńka......aż strach się bać...sama nie wiem jak udało mi sie zrobić takie zdjęcie...



Pozdrawiam odwiedzających
____________________
Taki sobie ogród
justi 18:12, 31 paź 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wow jak u Ciebie strasznieeeee na Halloween
świetne babeczki

A psiak im młodszy i bardziej szalony, tym bardziej stanowczo trzeba go wychowywać. To później da efekty. Najlepiej jak jedna osoba tresuje psa, stanowczym głosem i krótkimi komendami.
Nie będę się wymądrzać, bo u mnie tez bywa różnie. Najbardziej mnie się słucha pies jak jestem z nim sama.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
bea_ta 23:57, 31 paź 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witam Justynko,u nas to pies słucha najbardziej mojego M.
Ona w domu jak jest z nami to jest grzeczna bo jest pilnowana.Najbardziej broi jak zostaje na ogrodzie sama.Dzisiaj na przykład zerwała z hortensji agrowłóknine.
A wymądrzac się możesz,wszak Ty masz dłużej psiaka.A czy twój 7-latek dalej taki szalony jest
____________________
Taki sobie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies