Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

dominika_rew 22:31, 12 gru 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Wpadłam, fotki pooglądałam.. piękne tam u Ciebie..jakoś w Poznaniu nie ma takich miejsc..chyba, że ja nie widzę ciekawa jestem jak tam na studiach? zaczęła się nauka na dobre? pozdrawiam serdecznie!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Slawko 22:35, 16 gru 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witaj Dominiko. Tak, zaczęło się. Kolokwium za kolokwium. Na szczęście jeszcze tylko ten tydzień i przerwa świąteczna.
Przez weekend wykonałem dwie ozdoby świąteczne. Pierwsza dla siostry na drzwi wejściowe, druga na moją furtkę. Zdjęcia jak zwykle porażka

____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Slawko 20:35, 04 sty 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Wiem...że rzadko tu ostatnio bywam... ale studia mnie totalnie pochłonęły Mam dla Was mały prezencik - rysunek, tym razem nie portret Muszę jeszcze kilka narysować (format B2), bo do końca stycznia musimy oddać panu profesorowi od rysunku odręcznego Zapewne poznajecie ten ogród... Pozdrawiam

____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
dominika_rew 20:42, 04 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
WOW! teraz już wiem jakim cudem dostałeś się na te studia i nic więcej nie trzeba mówić, Masz talent po prostu...
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Luki 23:12, 04 sty 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ojj to mi teraz kopara opadła.... niesamowite!!!
Podziwiam ludzi z takim talentem bo dla mnie to niewykonalne w żadnym stopniu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Slawko 01:39, 05 sty 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Dominika i Luki dzięki wielkie miło Może, to dziwne ale ja i tak nie jestem do końca zadowolony, mogło być lepiej... taki już jestem no... bywam dla siebie bardzo krytyczny i wydaje mi się, że to jest zaleta... która mam nadzieję zaowocuje w mojej przyszłej pracy zawodowej.
Dominiko... najważniejsza jest ciężka praca i wytrwałość... wtedy wszystkiego możemy dokonać co chcemy... jak na razie moje marzenia spełniają się... najpierw szkoła średnia, która trafiła się przypadkiem i jestem bardzo wdzięczny losowi, bo dzięki temu odnalazłem to co naprawdę kocham robić, czyli tworzyć ogrody... teraz studia... kilka projektów i realizacje ogrodów. Kolejnym marzeniem jest własna pracownia architektoniczna...

Odkąd sięgam pamięcią...zawsze wyróżniałem się od rówieśników talentem artystycznym... inni byli lepsi w sporcie, w przedmiotach ścisłych, humanistycznych... każdy ma talent... lecz żeby świat był ciekawszy każdy z nas jest dobry w czymś innym.

Szczerze mówiąc ja swój talent w żaden sposób nie rozwijałem tzn. nie uczęszczałem na żadne kursy rysunku... w domu dla samego siebie również jakoś dużo nie rysowałem. Czasami wręcz sam siebie zaskakuję i tak było w przypadku portretów, gdzie po narysowaniu pierwszego sam do końca nie mogłem uwierzyć, że to ja narysowałem... gdzie myśląc o mojej koleżance, która przez kilka lat rysowała portrety dla samej siebie a teraz na zamówienia... przechodziła pewną ewolucję... od prac niezbyt dobrych po dzisiejsze... wyjątkowe. Mnie udało się jakby przeskoczyć ten okres (oczywiście moich prac nie oceniam jako wyjątkowe, żeby nie było). Bałem się spróbować...a może po prostu nie miałem odwagi...ale spróbowałem i jakoś poszło. Mam dużo niedociągnięć w rysowaniu... popełniam wiele błędów...lecz mi to nie przeszkadza, gdyż teraz wiem, że to dla mnie nie jest najważniejsze... bo w moim zawodzie nie ważna jest dokładność i poprawność w rysowaniu lecz wyobraźnia, kreatywność, wyczucie smaku i pomysłowość.

Piszę, to dlatego żeby każdy kto nie wierzy we własne możliwości nie poddawał się dopóki nie spróbuje ... bo lepiej żałować, że się spróbowało a się nie udało niż nie spróbować i dopiero żałować. Realizujmy swoje marzenia bo to w życiu jest najważniejsze... bynajmniej dla mnie Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
ewsyg 22:21, 25 sty 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kupiłam w tym roku tą trawkę, zobaczymy jak przezimuje



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
malkul 22:29, 25 sty 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Szkoda że Ciebie tak mało ostatnio. Tęsnko

ps.Piękny szkic!!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 15:52, 26 sty 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Slawko napisał(a)
Wiem...że rzadko tu ostatnio bywam... ale studia mnie totalnie pochłonęły Mam dla Was mały prezencik - rysunek, tym razem nie portret Muszę jeszcze kilka narysować (format B2), bo do końca stycznia musimy oddać panu profesorowi od rysunku odręcznego Zapewne poznajecie ten ogród... Pozdrawiam



Ależ zazdroszczę tego talentu...super!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gardenarium 13:32, 03 lut 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Świetny rysunek, z tym to nie będziesz miał problemu, a nawet możesz się "wynajmować" do rysowania. Niesamowity talent.

Lubisz czarno białe?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies