Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Slawko 00:09, 04 lut 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witam Danusiu ha... wynajmowany jestem, znaczy byłem do rysowania portretów ale już zrezygnowałem z tego bo po pierwsze studia, więc nie mam czasu a po drugie najważniejsze, to ja nie lubię odwzorowywać czegoś co już powstało i to nie tylko z rysowaniem tak mam. Rutyna mnie nudzi przeokrutnie Dlatego marzy mi się własne biuro projektowe, bym nie był pod dyktando innych, prócz inwestorów oczywiście. Jednak na pewno będę musiał przejść ten etap by nabrać większego doświadczenia, by zapoznać się z wszystkimi aspektami pracy projektanta.
Co do czerni i bieli, to lubię... bo to kolory uniwersalne, pasujące do wszystkiego. Bardziej jestem za czernią gdyż ma większy w sobie szyk, elegancję i mnie osobiście kojarzy się z modernizmem. A Twoje Danusiu ulubione kolory jakie są? Żółć, biel? Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Slawko 10:40, 05 lut 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Muszę się pochwalić, że udało m się wygrać wejściówkę na targi Gardenia w Poznaniu i jeszcze jakiś drobny upominek. Brałem udział w konkursie gdzie należało opisać w kilku zdaniach jak powinien wyglądać mój ogród marzeń. No i się udało Jeśli się uda to wezmę też udział w warsztatach gdzie będziemy wykonywać projekt na dany temat a później zostaną wystawione prace w kolejnych dniach Gardenii W marcu znów wybieram się do stolicy na kolejną konferencję Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu gdzie tematem przewodnim będą drzewa w mieście. W tym roku też chcę pierwszy raz pojechać na Zieleń to życie w sierpniu, także plany na 2014 rok są ambitnie... hahaha Tak sobie myślę, że w Poznaniu i na Zieleń to życia uda mi się spotkać nie jednego Ogrodowiczana, co będzie zwieńczeniem tych zapewne pełnych wrażeń dni Pozdrawiam wszystkich zerkających
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
bartek_luberda 18:06, 15 lut 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Gratuluję Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
gusiarz 18:37, 23 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Sławko... rysunek bomba!!! Zazdroszczę talentu... w pierwszej chwili pomyślałam, że to na komputerze zrobione... A Danusia dobrze radzi... na studiach tez trzeba jakoś zarabiać
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
baraga1904 18:40, 23 lut 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...rysunek znakomity...masz chłopie talent... i jeszcze wygrana w konkursie czyli szczęście tez masz...
Slawko 21:54, 23 lut 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Dzięki Bartku i przy okazji witam
Aguś z kwadratowego jak bym tylko miał więcej czasu, chęci i dobre warunki na mieszkaniu do rysowania na zamówienia, to nawet bym się nie miał nad czym zastanawiać. Za słabe światło tutaj mam, biurko nie dużych rozmiarów, więc bym się tylko męczył, a gdy wracam czasami na weekend to chcę w domu odpocząć i zająć się innymi rzeczami niż siedzieć nad rysunkiem, a sezon ogrodniczy rozpoczyna się pełną parą. Za to teraz troszkę moje fundusze wzrosną, bo robię projekt ogrodu, w sobotę z resztą idę przedstawić moje wizje klientom. Mam nadzieję, że będą zadowoleni
Agnieszko Dziękuję, miło że się podoba. Wrzucę zaraz prace co musiałem wykonać na struktury wizualne.... dodam, że to moje początki z farbami U mnie to z tym szczęściem różnie bywa ale ostatnimi czasy to mam tylko z górki Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Slawko 22:02, 23 lut 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Miałem jeszcze parę innych ale nie zdążyłem obfocić przed oddaniem. Jakość zdjęć jak zawsze oszałamiająca


____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Magda70 10:46, 24 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ooo znajome rysunki...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Slawko 11:26, 24 lut 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Heee... pierwsze z Chelsea, drugie projektu Sarah Price
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Magda70 11:45, 24 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jeszcze rok temu bym tego nie wiedziała i się nie poznała...ale już mądrzejsza jestem
Wyedukowałam się ....ha ha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies