Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Pokaż wątki Pokaż posty

I ja podzielę się z Wami moim ogrodem...

Slawko 15:51, 30 mar 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Cieplutko... więc wybieram się na przejażdżkę rowerową do Kapiasów Was pozostawiam z Susan'ką sam na sam Pozdrawiam




____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Madzenka 20:05, 30 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uwielbiam Susan!!! Moja jeszcze nie roziwnęła kwiatów! Cudownie u Ciebie w ogrodzie wyglada!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Agnieszka_B 20:14, 30 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
A ja Susan niedawno pokochałam i w przyszłym roku wprowadzi się do mnie na stałe mam nadzieję

pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
Luki 20:34, 30 mar 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Magnolia cudna.
Chciałbym mieć Kapiasów w odległości znośnej na wycieczke rowerową
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
justi 21:06, 30 mar 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Susankę mus zakupić, piękna jest. Wycieczki rowerowe popieram
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Slawko 21:38, 30 mar 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Polecam bardzo Susan'kę i nie tylko Magnolie to przepiękne drzewa/krzewy.
Susan często zakwita drugi raz gdzieś w okolicach sierpnia ale to już nie takie spektakularne kwitnienie

Cieszę się niezmiernie, że mam taką perełkę w mojej okolicy jaką są ogrody Kapias...
Ludzi dzisiaj było mnóstwo... są także pewne zmiany w ogrodach... smaczki ale nie zdradzę Wam jakie... musicie sami zobaczyć Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
MoniaM 02:52, 01 kwi 2014

Dołączył: 25 wrz 2013
Posty: 44
Witam się, bo jestem u Ciebie po raz pierwszy Szczerze Ci powiem chłopie, że mnie wykończysz Jak do Ciebie zajrzałam tak się oderwać nie mogę i ciągle a to jeszcze chwilka i patrz która godzina już czysto rozsądkowo muszę się oderwać, bo jutro trzeba jakoś funkcjonować, ale na pewno jeszcze zajrzę i się odezwę
____________________
Minimalistyczny ogródek
Slawko 14:13, 01 kwi 2014


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witam u siebie Moniu, hehe a już myślałem, że Cię wykończę w negatywnym znaczeniu Zapraszam ponownie!

Dostałem od siostry zamówienie na wianki do okien oraz na drzwi ale tego drugiego jeszcze nie mam zrobionego nawet. Jestem jako tako zadowolony z efektów... proszę! Pozdrawiam
Bym zapomniał, w tym drugim zastanawiam się nad ptaszkiem biały, szary, może bez albo coś innego proponujecie?



____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
MoniaM 16:36, 01 kwi 2014

Dołączył: 25 wrz 2013
Posty: 44
Jestem ponownie Przeczytałam wszyściutko i mi mało Nie wiem co napisać, bo nie chciałabym Cię zalać słowotokiem To postaram się zwięźle. Pozytywnie mnie zaskoczyłeś, nie spodziewałam się tutaj kogoś z kim tyle mnie łączy Począwszy od twojego zdania o symetrii, iglakach, miłości do trawek i modernistycznych, ale i naturalistycznych wnętrz ogrodowych. Tyczy się też to muzyki czy innych spraw Ogólnie rzecz biorąc chyba nie przeczytałam tutaj jakiejś twojej wypowiedzi z którą bym się nie zgadzała Hehehe chyba nawet jesteśmy z tego samego rocznika i mamy tyle samo rodzeństwa Poprę także zdania innych o Tobie jesteś bardzo zdolnym chłopakiem i zazdroszczę, że znalazłeś swoją pasję, bo to najważniejsze Szkoda tylko, że przez to wszystko jest Cię teraz mniej na ogrodowisku, ale to rozumiem i liczę na to, że się kiedyś zrewanżujesz chwaląc się ogrodem swoich marzeń Pozdrawiam ciepło i życzę dalszych sukcesów
Co do wianka to chyba z białym ptaszkiem, ale skoro to dla siostry to ją powinieneś zapytać
____________________
Minimalistyczny ogródek
Lena 08:52, 06 kwi 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Hej Sławku
Wijesz piękne wianki,czarujesz stipami i bywasz tam gdzie ja...
Pozdrawiam....
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies