Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogródek, a dużo przyjemności

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek, a dużo przyjemności

margi 08:28, 26 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
cześć,oglądając wasze ogrody można nabawić się kompleksów,śliczny masz ogród
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
margi 20:54, 28 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witam Cię ogrodniczko,pokażę Ci jak zimują rybki,wszystko to zasługa mojego M a koty no cóż czasem wędkują
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Slawko 21:05, 28 lis 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
margi napisał(a)
Witam Cię ogrodniczko,pokażę Ci jak zimują rybki,wszystko to zasługa mojego M a koty no cóż czasem wędkują


Kiedyś też używałem steropianu by zapobiegał zamarzaniu całej tafli oczka... ale na wiosnę wszędzie były jego drobinki i wpadłem na pomysł z napowietrzaczem... nawet podczas zeszłorocznych wielkich mrozów, napowietrzacz świetnie dawał rady Polecam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
margi 21:19, 28 lis 2012


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Jaką pompą napowietrzasz oczko?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
adom1206 00:02, 30 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
elzbieta_b napisał(a)
Słuchajcie, testuję urządzenie do odstraszania kretów i nornic (solarne). Od niedzieli pojawił się tylko ! jeden kopiec. Zobaczymy co będzie dalej.


Elu u mnie na krety działa na nornice niestety nie
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
elzbieta_b 07:53, 03 gru 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Agnieszko, u mnie pojawiły się pojedyncze kopce ale to już super Kiedy zabierasz urządzenia do domu na zimę ? Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Marlenaa 17:29, 06 gru 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Pozdrawiam Mikołajkowo

____________________
krowy, staw i my
elzbieta_b 08:24, 07 gru 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Piękne dzięki Śliczny Mikołajek Jeden z moich biało-czarnych Mikołajków niedawno "założył" na łapki uszy papierowej torby i pędzał ze strachu jak Zorro na koniu. Nie wiem jak to zrobił ale trudno było go złapać żeby mu pomóc. Twój Mikołajek jest słodziutki Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Gosiniak 11:26, 07 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Widzę, że masz już sporo roślinek, hortensja przecudna. Jakie masz odmiany magnolii, bo ja mam jedną, ale bardzo słabo kwitnie, w zeszłym roku w ogóle nie miała kwiatów, a w tym zawiązała 3 pąki. Zastanawiam się nad kupnem jeszcze jednej, ale nie wiem jaką odmianę wybrać. Jeszcze jedno pytanko jeśli pozwolisz robisz kopczyk dla hortensji, ja podsypałam korą ale nie wszystkie i zastanawiam się czy wytrzymają. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
elzbieta_b 08:14, 10 gru 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Gosiu Mam cztery magnolie :gwiaździsta (biała), Alexandrina (ciemna różowa), Susan (różowa), Elizabeth (żółto-kremowa). Polecam gwiaździstą. Jest jak panna młoda w przepięknej białej sukni . Każdą z nich kupiłam jako Susan. Taką chciałam mieć. Za każdym razem okazywało się, że jest inna. Dopiero ostatnią kupiłam kwitnącą i to była już TA. Z nią miałam problem. Była marna i nie kwitła Z programu Mai dowiedziałam się, że niektóre rośliny bardzo cierpią gdy są za głęboko posadzone. Od razu odkryłam część pnia i dosłownie po kilku tygodniach moja magnolia wypiękniała Przesadziłam ją więc płyciej. Przez całe lato wyglądała ładnie. Zobaczymy co będzie na wiosnę. Wszystkie magnolie bardzo lubię. Każda jest inna. Np żółta ma olbrzymie kwiaty a Alexandrina powtarza kwitnienie. Dla hortensji robię tylko kopczyki. Ogrodowe zabrałam w tym roku do domu, ponieważ mimo okrycia zawsze marzły pączki. Pozdrawiam zimowo
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies