Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogródek, a dużo przyjemności

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek, a dużo przyjemności

Gardenarium 10:47, 05 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja miałam kłopot z tym wiązem, brązowienie listków też, ale kiedyś obsiadły go czarne gąsienice i objadły blaszki liściowe w jeden dzień. Wyglądał strasznie Twój wygląda na okaz zdrowia.

Fajnie zestawiona jest pęcherznica z tą czerwoną różą
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:12, 05 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gratulacje z powodu rychłej zmiany na Babcię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Justyna 11:54, 05 lis 2012


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Elu, dziękuję.
Spróbuję w przyszłym sezonie wyłapać właściwy moment.
Zależy mi na ich naturalnych kolorach. Serdecznie!
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
elzbieta_b 09:04, 06 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Od kiedy pierwszy raz zobaczyłam Wredei "zapałałam" do niego miłością. Nie łatwo było go kupić ale od czterech lat rośnie w moim ogródku i cieszy oczy Przez pierwszy rok listki na początku były śliczne ale po jakimś czasie brązowiały i były na końcach podeschnięte. Zaczęłam pryskać go od mszyc i grzyba. No i oczywiście podlewałam. Od tego czasu listki są śliczne do opadnięcia. Nie wiem który z czynników zadziałał ale kolejne lata potwierdziły mój sposób. U mnie dzisiaj świeci słonko (mam nadzieję, że po 15-tej nie będzie lało) i jest ciepło. Może dokończę sprzątanie trawnika i posadzę 3 tulipanki i 10 cebulic Buziaki
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
popcorn 09:46, 06 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Elu,
mam Wredei od ok 2 mcy, też zapałałam do niego miłością Będę go więc pryskać przy okazji oprysków róż

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
adom1206 11:39, 06 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Wpadłam Elu z rewizytą.Kurcze kiedy moje roślinki będą takie duże.A hortensja jaka piękna,osobiście nie przepadam za nimi ale twoja super.zastanowie się chyba nad zakupem.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
zawitka 13:21, 06 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Piekne roślinki ładny ogród i fajne kotki.Pozdrawiam serdecznie!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
elzbieta_b 13:53, 06 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Agnieszko, nawet nie zdążysz się obejrzeć a Twoje roślinki będą duże, niektóre za duże ! Przyjdzie wiosna i będą rosły jak na drożdżach Moje też były malutkie, szkoda mi było każdej gałązki, prawie nie przycinałam. Teraz muszę wziąć sekator i zaprowadzić porządek. Aby do wiosny A hortensje, magnolie, wiśnie piłkowane, piwonie krzewiaste i migdałka uwielbiam itd, itd. A malwy ?Jak byłam mała u babci rosły malwy. Z kwiatów robiłam laleczki - Malwinki i bawiłam się do woli Było dawno ale miło powspominać U mnie też rosną malwy w różnych kolorach, pojedyncze i pełne Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
adom1206 14:59, 06 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Malwy też i u mojej babci rosły.to cudowne wspomnienie z dzieciństwa i piękne kwiaty.niestety u mnie jakoś nie chciały rosnąć mimo kilku prób aż wreszcie zrezygnowałam zupełnie.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
elzbieta_b 20:11, 12 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Wracając do Wredei. Ostatnie zdjęcie zrobiłam 8 listopada. Wklejam je aby pokazać, że jeszcze w tej chwili wygląda całkiem ładnie
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies