Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:23, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zbigniew_gazda napisał(a)
Pozdrawiam Irenko i wyczytane wszystko - o świętach i różniastych problemach . Spotkanie mieliście bardzo fajne a prezenty paluszki lizać.


Ogórki mnie zachwycają..objadam się nimi, są dość pikantne, jak lubię...a potem żłopię wodę
cieszę się, ze lektura nie nudzi, zaglądaj, gości lubię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:24, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)


Jak już zrobicie szkielety wianków to w dłoniach poukładacie sobie pasujące elementy do siebie ,które umieścicie na nich.Samo się będzie dobierać jak puzzle
Wszystko wyjdzie piękne !!!!!Ja to wiem


na to liczę...a jeszcze śmieję się z Ani asc, zarzeka się, a potem wyskoczy z wiankiem

Jak w sklepie jaki fajny wianek wpadnie w łapy to wyskoczę


a wiesz, że ja liczę, że nie wskoczysz...a wyskoczysz z wiankiem wykonanym własnoręcznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:33, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gosiniak napisał(a)
Witam się i ja. Ogród bardzo ładny- taki klimatyczny. A ta rabatka z hortensjami to jest dopiero szczęście. Widziałam też, że niedawno byłaś u Danusi- fajne miałyście spotkanie i zakupy do tego czego chcieć więcej. Pozdrawiam.


Gosiu, jak miło cię gościć

bogaty program w sezonie jesienno- zimowym, to antidotum na brak słońca i ogrodu

teraz leczymy się wiankami...spotkanie jak zwykle będzie...bomba!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:34, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BarbaraM napisał(a)
A ja jestem tak zachęcona że chyba zrobię ten wianek.


Basiu, rób...kibicuję ci jak nie wiem!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:35, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
Jestem na bieżąco i czekam na wianki.Pozdrawiam serdecznie.


Ha, ha...zobaczymy, czy szacher macher nie będę musiała zrobić...pokażę i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:35, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Poczytałam o świętach i o narzekaniach. Ja je bardzo lubię i ruch wokół nich tez
Buziolki


Kasiu i super, oby wszyscy tak myśleli jak ty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:39, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Justyna napisał(a)
Parę dni mnie nie było, a u Ciebie tyle się działo.
Milusia miała miłe odwiedziny Swoim promniennym uśmiechem zarażasz I jakie dobrodziejstwa dostałaś. Wyglądają pysznie.
Wianki na pewno wyjda Ci uroczo!
No i ogród trafił do zamrażarki. jeszcze tylko 3 miesiące Dobrze, że spadł snieg, osłonił rośliny przed mrozem.
I teraz też lekko pada.


Chyba zaspałaś na giełdę...dla mnie ta godzina do wyjścia, to też problem!
Goście i ich skarby ze spiżarni bardzo mnie ucieszyły!

a zima, no wiem, ze zaczną niektórzy krzyczeć, zachwyca mnie, biegałam wczoraj po ogrodzie, podziwiałam to piękno, bawiłam się pokrętłem aparatu i fociłąm...ale zdjęć nie wstawię...kabelek w domu!

a na wiankach chyba będziesz? coś zrobię, to pewne...kiedyś sporo potrafiłam, teraz jestem dość wygodna!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:42, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)
Bardzo lubie te pogaduchy u Ciebie , ku pokrzepieniu serc
Damy radę z wiankowaniem. Mam już mnóstwo zdjęć z wzorami w komputerze Będziemy kopiować Spoko


Ps. Kiedyś nie lubiałam świat gdy siostry zjeżdząły na święta z dziećmi a mama niemal płakała w kuchni.... I święta na 40 m2, spanie na łóżku polowym
Dlatego do kiedy mam własną rodzinę najpierw na zmianę były święta, a teraz każde u mnie .
I czasami gdy już mi się ni chce po śniadaniu, ciasto, obiad, ciasto, kolacja, herbatka, droga do kuchni wydeptana to myślę, przecież tak bardzo tęsknię do tego świątecznegnego czasu

I masz rację lubię święta bo ja mam urodziny, M imieniny i Tytus też urodziny Tylko reszta rodziny się wyłamała !!! Klaudia czasami z urodzinami sie na wielkanoc załapuje


i zabrzmiało to dla mnie radośnie, bardzo rodzinnie i z wielką dozą wrażliwości...cenne!!

Klaudia czymś musiała się wyłamać, dobrze, że tylko tym...ale ma dobre wzorce i nieraz zaskoczy cię tak, że w niej zobaczysz siebie tę młoda buntowniczkę!
już się nie martwię o te wianki, tyle inspiracji i twoich ściąg i w grupie od razu podpowiedzi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:43, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
an_tre napisał(a)
Poczytałam Irenko życzę dobrej nocki


Jak poczytałaś, to podziwiam...można i obrazki tylko obejrzeć, ale ostatnio niedosyt wielki!
buźka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:44, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rench napisał(a)
No to czekamy na te wionki z niecierpliwością

Pozdrawiam


Reniu, to już jutro...tak samo się niecierpliwię, ale z ciekawości, co też stworzę ja, co do dziewczyn jestem pewna, będą miały piękne wianki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies