Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

zuza12 14:59, 10 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
O kurcze dopiero teraz zobaczyłam jak sie rozpisałam, wybacz Irenko, ale teraz mi trochę lżej na duszy.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 15:05, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Martek napisał(a)
Jak już zrobicie szkielety wianków to w dłoniach poukładacie sobie pasujące elementy do siebie ,które umieścicie na nich.Samo się będzie dobierać jak puzzle
Wszystko wyjdzie piękne !!!!!Ja to wiem


na to liczę...a jeszcze śmieję się z Ani asc, zarzeka się, a potem wyskoczy z wiankiem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:06, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Ja też, wiem jak u nas było, wianek uwiła Ela co się zarzekała, że nigdy w życiu, że ona sobie nie wyobrażała, że tylko pobyć z nami i tak dalej, zobaczycie że pójdzie nadspodziewanie łatwo


Danusia, jak ty to już wiesz z praktyki, to bez obaw
mam pomysły, a to już dużo chyba?
na pewno śmieszne będą, ale dla dzieci taki a dla nas coś w twoim stylu
gdzie przepadłaś, ze świecą cię szukałam!!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:15, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zuza12 napisał(a)
O kurcze dopiero teraz zobaczyłam jak sie rozpisałam, wybacz Irenko, ale teraz mi trochę lżej na duszy.


To najważniejsze, że ci lżej na duszy!
Zuza, to jest właśnie największy problem ze świętami, w wielu rodzinach taki problem istnieje, niektórzy tak się po obrażają, że latami się nie odzywają, straszne, a przecież wystarczy odrobina dobrej woli, ludzka wyrozumiałość i empatia..
Jeśli gospodarze są zmęczeni, to znaczy, że nie było podziału obowiązków, a w święta powinniśmy też odpocząć; poza tym, przychodzi taki czas, mamy dorosłe dzieci i przejmujemy rolę rodziców, my jesteśmy gospodarzami a nasze dzieci przychodzą z połówkami..no i można w jeden dzień być u jednych, a drugi u drugich...brak miejsca to nie wytłumaczenie, pamiętam jak na 50 m balowało 25 osób, spali na podłodze i było ok, ale nie przez całe święta..
trzymaj się swojej opcji, jak ochłoną, przejdzie wszystkim, przykrośc jest tylko dla rodziców, bo najmniej winni, powinni być u ciebie na wigilii a na drugi zień np u siostry
mam nadzieję, że nie odebrałaś tego jak wymądrzania się, bo sama czasami błądzę...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BarbaraM 16:28, 10 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Właśnie dziś kupiłam takie hortensje (sztuczne).
Nie lubię sztucznych kwiatków,ale te wyjątkowo ładne są
Macie jakieś pomysły na kompozycje?


Wyglądają tak:



____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
beta 16:29, 10 gru 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
pozdrawiam Irenko
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Milka 16:33, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
BarbaraM napisał(a)
Właśnie dziś kupiłam takie hortensje (sztuczne).
Nie lubię sztucznych kwiatków,ale te wyjątkowo ładne są
Macie jakieś pomysły na kompozycje?


Wyglądają tak:





niektóre sztuczne są ładne...myślę, że warto je połączyć z miedzianym i błyszczącym złotem i czymś naturalnym i będzie świetna kompozycja; ja sobie zrobiłam ze swoich, jeszcze im doczepię kokardy w kolorze złota i na kominku postawię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:33, 10 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
beta napisał(a)
pozdrawiam Irenko


wzajemnie...śniegiem sypie u nas!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 16:45, 10 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Zaglądnęłam.......a tu tyle o świętach różnych odczuć....ale co mnie cieszy to Wasze wiankowanie.......ciekawe czy zrobisz to co wymyśliłaś? Bo ja często myślę o czymś innym a coś innego mi wychodzi
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
BarbaraM 16:47, 10 gru 2012


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
irena_milek napisał(a)

Właśnie dziś kupiłam takie hortensje (sztuczne).
Nie lubię sztucznych kwiatków,ale te wyjątkowo ładne są
Macie jakieś pomysły na kompozycje?


Wyglądają tak:





niektóre sztuczne są ładne...myślę, że warto je połączyć z miedzianym i błyszczącym złotem i czymś naturalnym i będzie świetna kompozycja; ja sobie zrobiłam ze swoich, jeszcze im doczepię kokardy w kolorze złota i na kominku postawię




Irenko,też mi to chodzi po głowie.
Ja mam właściwie kilka rzeczy.Fotkę wklejam.Ale bardzo chciałabym,żeby to nabrało charakteru




____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies