Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:47, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
właśnie, chce się niepotrzebnie katować, to u ciebie te widoki zobaczy

lubię je a w takiej butelce psuje trzymać nalewkę własnej roboty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:49, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

a teraz, co miałam robić dzisiaj, oprócz iskania

tu jest ten bluszcz, o którym napisałam Ani antrei miejsce zaznaczone do zrywania darni; Danusia mi to

poradziła, żeby w te miejsce przenieść trawy turzyce gold, które posadziłam za ligustrem, bo i tak tam

zginą, no niestety pogoda pokrzyżowała plany; a trawy stąd




wczoraj powycinałam tego cyprysika Lawsona, jakoś mnie denerwował swoim wyglądem i nie chcę kolejnego wielkoluda; znalazłam metkę, tyle lat temu 120 zł płaciłam..dużo, dziś byłoby taniej

przed i po


podcięłam kolejne cyprysy w kulę

i Lawson w perspektywie szerszej

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Enya73 11:51, 27 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Irenko, wreszcie nadrobiłam zaległości u Ciebie Pięknie wyglądasz na zdjęciach z imienin W różowym Ci do twarzy
Gratuluję pięknego ogrodu.Tyle cudownych zakątków. Podoba mi się ta różnorodność, ale gazony też bym bez żalu wywaliła. Dopiero teraz po obejrzeniu ogrodu w obiektywie Danusi zdałam sobie sprawę, jaki jest ogromny i jak fantastycznie położony. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomyślałam sobie, taki teren to skarb i jaki ma potencjał.
Zazdroszczę tak miłego gościa Widać, że świetnie się dogadujecie z Danusią i Witkiem Takie spotkania ogrodowiskowe są niezwykłe. I jak jeszcze zaoowocowały "rewolucją", to już nie mogę się doczekać relacji na wiosnę
Pozdrawiam ciepło z Górnego U nas zimy niet. Jutro będę na Dolnym w Prudniku
Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 12:15, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anitko, jak miło, że zajrzałaś dziękuję za komplement, chyba ciemnowłosym w tym kolorze do twarzy, ale ja coś mam pokusę na zmianę koloru włosów, może bliżej blond?

Różnorodność u mnie jest, lubię ją, ale pewne rzeczy muszę uporządkować, będę miała mniej pracy, bo jest jej bardzo dużo w takim ogrodzie jak mój i zyska na elegancji, tak jest czupurny
też te gazony mnie kłują, ale z pewnych względów, było łatwiej to zrobić, ale i tak będzie zmiana..inaczej

wszystkie spotkania ogrodowiskowe są cudowne, a z Danusią wszyscy się dogadują, bo jest ciepła, skromna, przyjacielska i empatyczna, a ja jakoś nadaję na fali Danusi; faceci też mieli tematy do rozmów, a psiaki zakochały się w naszych miłych gościach

i ciesz się, że zimy nie ma, póki co, możesz korzystać z weekendu, gdziekolwiek cię poniesie, a czytam będzie Prudnik
buziaki i udanej soboty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:16, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
a iskanie tak bolesne dla dłoni, tyle suchych patyków do cięcia sekatorem, tych igieł pełno, piłowanie gałęzi!!! nie skończyłam, bo jeszcze płożące w kolejce, ale powiem, że jest ładniej, tak inaczej

widać te igły, ten brąz, a ja lubię ten zakątek i wyglądało to okropnie; cięcie jednak odświeży i odmłodzi rośliny



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:38, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i ciachnęłam na drabinie skayroketa, zasłaniał lampę i ciemno miałam w zakątku
przed i po


zachwycam się tym złocieniem, pięknie się wybarwia, na fiolet i wrzos



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasik778 12:51, 27 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
całkiem niezłą robotę odwaliłaś, nawet nie myślałam, że w tak fatalną pogodę można tyle zdziałać, rozumiem twoją determinację, ja też mam pełno nasadzeń, z których co najmniej połowę bym w jakiś sposób zmieniła (niewykluczone, że tak zrobię)
cały czas dopinguję
____________________
JulkAd 12:58, 27 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Sporo prac porządkowych wykonałaś Irenko, efekt widoczny od zaraz, ale też sporo Cię czeka...podziwiam Twoją pracę przy iglakach, bo wiem, że to niełatwe zadanie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AniaDS 13:00, 27 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Irenko, ale pociachałaś te iglaki, świetnie wyglądają teraz
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Milka 13:01, 27 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasik778 napisał(a)
całkiem niezłą robotę odwaliłaś, nawet nie myślałam, że w tak fatalną pogodę można tyle zdziałać, rozumiem twoją determinację, ja też mam pełno nasadzeń, z których co najmniej połowę bym w jakiś sposób zmieniła (niewykluczone, że tak zrobię)
cały czas dopinguję


tam gdzie iskałam te jałowce, to było cieplutko i zacisznie jak w kokonie, ale to katorżnicza praca, niemniej w końcu mnie to znudziło i polazłam ciachać w innych miejscach; teraz jest mi łatwiej, jak wiem co i gdzie, może też na wiosnę się skusisz, chociaż u ciebie nic nie znalazłam do przeróbki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies