Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

beta 12:52, 31 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ka1sia napisał(a)
Obiecałam aktualne fotki warzywnika, oto one:







żurawina obrodziła w tym roku







łooo matulu!!1...jaki buszsz...niby nie za duży ten warzywnik a masz wnim chyba wszystko:-0...fajnie...pozdrawiam Kasiu
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ka1sia 14:17, 31 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Beatko, 11 skrzyń rośnie wszystko, co potrzebne i co się udaje np. z pomidorów juz się wyleczyłam, w ubiegłym roku wykupiłam z pół pomidorlandii , wyrosły pięknie, a potem przyszła zaraza i ani jednego pomidora nie spróbowalismy i jeszcze koper mi się nie udaje, nie wiem o co chodzi, ale już czwarty rok próbuję i nic...
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Toszka 14:46, 31 lip 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
u mnie koper szaleje miedzy azaliami, juz przestalam go tam tepic, bo nigdzie indziej tak dobrze nie rosnie... co raz czesciej zastanawiam sie czy on przypadkiem nie jest kwasnolubny

pomidory doskonale udaja sie, ale sadzone pojedynczo, nie razem. Wyjatkowo podatne sa malinowe. Jesli masz po sasiedzku uprawe ziemniakow to cudow nie ma, choruja
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ka1sia 14:56, 31 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Toszka napisał(a)
u mnie koper szaleje miedzy azaliami, juz przestalam go tam tepic, bo nigdzie indziej tak dobrze nie rosnie... co raz czesciej zastanawiam sie czy on przypadkiem nie jest kwasnolubny

pomidory doskonale udaja sie, ale sadzone pojedynczo, nie razem. Wyjatkowo podatne sa malinowe. Jesli masz po sasiedzku uprawe ziemniakow to cudow nie ma, choruja


o widzisz, może go między azaliami wysieję tam jeszcze nie próbowałam

w pobliżu wszędzie pola z ziemniakami, jak to na wsi ...pomidorków nie będzie...
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
AgataBC 12:42, 01 sie 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ka1sia napisał(a)







Przeszukiwałam wątki pod kątem warzywników i znalazłam piękny Twój
Techniczne pytania mam. Mam takie nadstawki (pewnie masz z Juli), napisz jak się sprawują, czym wyścieliłaś w środku, drewno surowe, niczym nie malowałaś?? Jak długo już Ci służą??
Z góry dziękuję za odpowiedzi
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Milka 12:46, 01 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Podziwiam Twój warzywnik, cudo i ile dobra w nim
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 18:07, 01 sie 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Agcia napisał(a)


Przeszukiwałam wątki pod kątem warzywników i znalazłam piękny Twój
Techniczne pytania mam. Mam takie nadstawki (pewnie masz z Juli), napisz jak się sprawują, czym wyścieliłaś w środku, drewno surowe, niczym nie malowałaś?? Jak długo już Ci służą??
Z góry dziękuję za odpowiedzi


już odpowiadam nadstawki kupione w składzie palet, mamy je trzeci rok, nie malowane, boki wyłozone folią bąbelkową, a spód siatką na krety i tyle narazie nic się z nimi nie dzieje złego, bardzo je sobie chwalę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 18:09, 01 sie 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Milka napisał(a)
Podziwiam Twój warzywnik, cudo i ile dobra w nim


Irenko, samo dobro ja teraz na etapie zauroczenia zielonymi koktajlami , to mam jak znalazł
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
AgataBC 18:26, 01 sie 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ka1sia napisał(a)


już odpowiadam nadstawki kupione w składzie palet, mamy je trzeci rok, nie malowane, boki wyłozone folią bąbelkową, a spód siatką na krety i tyle narazie nic się z nimi nie dzieje złego, bardzo je sobie chwalę


bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź to pewnie w składzie były tańsze..
Pozdrawiam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Tess 17:08, 03 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
O matuchno, ten warzywnik chyba jest większy, niż w ub. roku!

Kasiu, znalazłam takie cos - Twojego autorstwa - u Wilczej:
zupa z cukinii, dyni i buraczków wg.twojego przepisu są na obowiąkowej liście w naszym menu dziękuję!

Można dostać te przepisy? Pliiis
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies