Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

Kindzia 23:11, 07 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzięki, poczytam. Mieliśmy 15 lat małego, jamnika. Też niezależny charakter. Teraz chcę większego i nie bardzo kudłatego. Podoba nam się też posokowiec
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ka1sia 23:16, 07 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
gunia1990 napisał(a)
widać, że dużo się napracowaliście, żeby Wasz ogród tak pięknie wyglądał. Czekam na dalsze ujęcia


To prawda, pracy włożyliśmy już sporo, ale lubimy to. No i mamy wspaniałych pomocnikow, moich rodziców, którzy chętnie nas odwiedzają. Dla nas ogrod to taka odskocznia od obowiązków zawodowych. Cieszy nas, bo wszystko zrobiliśmy sami. Pozdrawiam, Kasia.
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Joaska 08:24, 08 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104

Kasiu rabatki naprawdę wyglądaja bardzoładnie i zadbanie, ale ja chciałam sie dopytac o tego miskanta ze zdjęcia, wydaje mi sie że to miskant purple fall- zgadłam??
Mam pytanie odnośnie jego zimowania???
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ka1sia 12:57, 08 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Joasiu,to chyba rzeczywiście purple fall, kupilam go ostatnio na targach "Dom i ogrod", pan zapewniał, że zimuje u nas, ale to się okaże dopiero wiosną. Przepięknie się przebarwia i tyle narazie mogę o nim powiedzieć
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
popcorn 13:06, 08 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia obejrzałam sobie Wasz ogródek; super, ile pracy! Cudne duże sosny no i las tak blisko! Fajna okolica, zazdroszczę! Zwierzaki cudne! A jaki warzywnik! pozdrawiam i będę zaglądać!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
ka1sia 13:13, 08 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Dziękuję, Karolinko i zawsze serdecznie zapraszam. Pozdrawiam, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 13:30, 08 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiu i ja dotarłąm
po pierwsze zachwyca nazwa miejscowości...Marzenie

po drugie, bardzo dużo wykonanej pracy, przepiękne kanciki, staranny dobór roślin, w tym tych uwielbianych przez ogrodowisko!

a zwierzaki przecudnej urody!!! też mam pełno berberysó, jakoś nieustannie mi sie podobają, a dodatkowo u ciebie zauważyłam admiration!

no i towarzystwo lasu daje pewnie nieziemskie zapachy i przyjazne odgłosy
pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 13:32, 08 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Irenko ostatnio kupiliśmy kawałek pola w miejscowości Marzenin - też podobnie i też ładna okolica, pod lasem może tam kiedyś będę hodować cisy?
____________________
Mój nowy ogródek
ka1sia 13:51, 08 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
irena_milek napisał(a)
Kasiu i ja dotarłąm
po pierwsze zachwyca nazwa miejscowości...Marzenie

po drugie, bardzo dużo wykonanej pracy, przepiękne kanciki, staranny dobór roślin, w tym tych uwielbianych przez ogrodowisko!

a zwierzaki przecudnej urody!!! też mam pełno berberysó, jakoś nieustannie mi sie podobają, a dodatkowo u ciebie zauważyłam admiration!

no i towarzystwo lasu daje pewnie nieziemskie zapachy i przyjazne odgłosy
pozdrawiam i będę zaglądać


Witaj Irenko! Masz rację, ten las urzeka nas nieustannie i chyba coraz bardziej A bez zwierzakow nie da się już żyć Zapraszam, zaglądaj kiedy tylko masz ochotę.
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 14:28, 08 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I chyba grzybki masz pod nosem bez zwierzyńca ani rusz moje w końcu wyszczotkowane, przycięte i budki na zimę wymoszczone pachnącym siankiem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies